Google+

Arama formu

Gezimanya 2014 Yılbaşı Partisinde Gezginler Buluştu

12 Aralık 2013,Perşembe
-
12 Aralık 2013,Perşembe

Sevgili Gezimanya dostları,

Gezimanya her geçen gün büyüyüp genişliyor, içeriğimiz her geçen gün zenginleşiyor ve biz her adımımızda sizleri yanımızda görmekten çok mutluyuz. İşte bu mutluluğumuzu Gezimanya 2014 Yılbaşı Partisi'nde yazarlarımız ve gezgin üyelerimizle paylaştık.

12 Aralık Perşembe akşamı Beşiktaş Chops Cafe’de gerçekleştirdiğimiz yılbaşı partimizde hem eğlendik hem sohbet ettik. Hem de ne sohbetler :)

Gezimanya 2014 Yılbaşı Partisinde Gezginler Buluştu

Loplopculer.com Semih Diken'in İzmir'deki gurme celebrity anılarından, Haluk İskora'nın Filipinler'de yaşadığı depreme; 2sefil.com Burak ve Muzaffer'in Bolivya'da gezilerini fonlamak için yapıp sattığı çiğköftelerden, firtinaninsesi bloğunun sahibi Evgin Duyarlı'nın Everest tırmanış maceralarına kadar inanılmaz yüksek dozda muhabbet bulabiliyordunuz masalarda.

Bu kadarla da kalmıyordu üstelik. Yazarlarımızdan Gökçe Yılmaz'ın Gezimanya Suriye Lübnan isimli kitabından konuştuk, gezen tilki yatan aslandan yegdir blogunun sahibi Kenan Yıldırım'ın İran'a yaptığı 42 saatlik otobüs yolculuğunu anlatırken seyahat konforuyla ilgili çok şey öğrendik :).

Ogrencikafası91 bloğunun sahibi Barış Can Tasalı ve Servet Can Asutay da en genç üyelerimiz olarak bizimleydi. Beyhan Coşkun'un son cruise seyahatini anlattı, sitemiz yazarlarından sevgili Evrim Vural Kudüs macerasını. Uzakrota'nın sahibi Gökhan Erdoğan yeni blogu gezigoo'yu tanıtıyordu, yoldaolmak ve gezgintech'in fikir babası Kemal Kaya bir taraftan ellerini ısıtıcının önünde ısıtırken :) yol maceralarını meraklı dinleyicileriyle paylaşıyordu.

Gezimanya 2014 Yılbaşı Partisinde Gezginler Buluştu-1

Rehber arkadaşımız Murat Kılıç, gezipartisi bloğunun sahibi Onur Toraman, gezeceğiz bloğunun sahibi Erhan Tatlıcı, Semih'in löplöpçü kankası Aşkın Kutluğ, tıp dünyamızın genç neferleri :) Berfin Ökten ve İclal Nergis, Haluk İskora'nın dalış hariç her konuda buddy'si :) Ümit Köylü, taze Gezimanyacı Özlem Mete ve daha nice arkadaşımız da bizi yalnız bırakmayıp bu müthiş geceyi şenlendirdiler.

Bu gecenin fotoğraflarını çeken Erhan Arık ise gerek karizmatik sakalı, gerek sempatik hareketleriyle bütün gezgin tayfası tarafından "Muhteşem Süleyman" ünvanına layık görülerek :) gecemizi şenlendirirken, yanında arkadaşı Tommy'i de bu güruha katmayı ihmal etmedi.

Özetle çok keyifli, geniş katılımlı, unutulmaz bir akşamdı. Bu toplantıları mutlaka ileride de devam ettirmek istiyoruz.

Gezimanya 2014 Yılbaşı Partisinde Gezginler Buluştu-2

Herkese çok teşekkür eder, bol seyahatli seneler dileriz.
"Gezi"niz bol olsun.

Gezimanya Ekibi

Kemal Kaya kullanıcısının resmi
Kemal Kaya
Pzt, 12/16/2013 - 15:40
Çok keyfliydi, gecenin soğuğunu sayamzsak tabi! :) Organizasyon ve misafirperverlik için teşekkürler Gezimanya ve Tuğçe! Gezginlerin enerjisine ve heyecanlarına bayılıyorum. Bir daha yapalım!
TUĞÇE YILMAZ kullanıcısının resmi
TUĞÇE YILMAZ
Pzt, 12/16/2013 - 16:09
Sevgili Kemal, İnşallah ilk fırsatta tekrarını planlıyoruz. Parti nasıl olsun konusundaki fikirlerini de forumda açtığımız başlıkta paylaşırsan harika olur... Sevgiler:) http://gezimanya.com/Konu/gezimanyacom-etkinlikleri-nasil-olsun