Google+

Arama formu

The Human Body Exhibition Sergisi Yeniden Açıldı

31 Ocak 2014,Cuma
-
31 Mayıs 2014,Cumartesi

Geçtiğimiz yıllarda da sergilenen The Human Body Exhibition, İstanbul Akvaryum’da tekrar ziyarete açıldı. Sergiyle birlikte insan vücuduna yapılan bu çarpıcı yolculuk; derimizden kemiklerimize, başımızdan ayaklarımıza kadar bu sistemleri üç boyutlu olarak derinlemesine incelememize olanak sağlıyor.

Sergideki çeşitli galeriler, ziyaretçileri insan anatomisinin temel bileşenlerinde gezintiye çıkarıyor. Bunun yanı sıra organ örnekleri de ziyaretçilerin bu sistemlerin yapısını daha derinden incelemelerine yardımcı oluyor.

Sergideki galerilerin her biri, vücudumuzun belli bir sistemine odaklanmış. Galerilerde, İskelet Sistemi ile başlayarak; sırasıyla Kas, Sinir, Dolaşım, Sindirim, Üreme ve Boşaltım Sistemleri sergileniyor ve son olarak gelecekteki insan vücuduna bir bakış mevcut.

İnsan anatomisinin bu şekilde ilgi uyandıran bir tarzda sergilenmesinin amacı; gençleri sağlık, bilim ve tıp alanlarında kariyer sahibi olmaya teşvik etmek ve ziyaretçileri vücudun bakımı ve işlevleri hakkında bilgilendirmek olarak ifade ediliyor.

Sergi, 31 Ocak-31 Mayıs tarihleri ve 10.00-21.00 saatleri arasında İstanbul Akvaryum’da ziyaret edilebilir.

Adres: Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Halkalı Cad. No: 93 Florya/İSTANBUL
Telefon: 0212 444 97 44
http://www.istanbulakvaryum.com/tr

 

The Human Body Exhibition Sergisi Yeniden Açıldı