Google+

Arama formu

Transanatolıa Macerası Devam Ediyor

30 Ağustos 2014,Cumartesi
-
6 Eylül 2014,Cumartesi

30 Ağustos - 06 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 5.Transanatolia Rally Raid son dört yılda Antalya’dan start almış ve yine Antalya’da sona ermişti. Ralli motosikletleri, arazi araçları, ATV ve buggy’lerin katılımıyla zorlu toprak, çamur ve su geçişlerinden oluşan parkurda tam 7 gün süren Türkiye’nin ilk “rally raid”’i 5.Transanatolia Rally Raid, bu yıl Ankara’dan start alıp Tuz Gölü etrafından dolaşıp Aladağları geçerek Kapadokya’ya ulaşacak Sivas üzerinden tekrar Ankara’ya dönerek finish görecektir.
 
Yarışmacıların toplam 2500 km’den oluşan parkuru tamamlamak için günlük ortalama 300 km uzunluğundaki etaplar geçeceği ralli raid’de, yerli ve yabancı katılımcılara inanılmaz bir deneyim yaşatmak için tüm hazırlıklar devam ediyor. Dünyaca tanınmış ralli pilotlarının katılımıyla gerçekleşecek olan, 5.Transanatolia Rally Raid’de bu sene tüm katılımcı pilotlar www.transanatolia.com adresi üzerinden online takip edilebilecek.
 
RALLY RAID: 3-15 gün arasında değişen süreler içerisinde, 1500-10000 km uzunluğunda off-road parkurlarda gerçekleştirilen, ralli motosiklet, arazi araçları, ATV ve buggy’lerin birlikte yarıştığı rallilerdir.
 
Ayrıntılı bilgi için:
 
Melis Ölmez - melis@sportspeopleturkey.com
www.transanatolia.com
www.facebook.com/transanatoliaofficial
 

Transanatolıa Macerası Devam Ediyor
 
Transanatolıa Macerası Devam Ediyor-1