Google+

Arama formu

2015 Yılında Görülmesi Tavsiye Edilen Yerler

2015 Yılında Görülmesi Tavsiye Edilen Yerler

Japonya

Tokyo ile Kanazawa’yı birbirine bağlayan yeni hızlı tren sayesinde, hava yoluna gerek kalmadan ülkenin büyük bir bölümünü görebilirsiniz. Yemeğe çok rağbet olan bu ülkede suşi restoranları bulabilirsiniz. Hızla gelişen bu ülkede henüz değişmeden ya da yok olmadan tarihi noktaları ve geleneksel yerleri mutlaka ziyaret etmelisiniz. Örneğin; Tokyo, 2020 Yaz Olimpiyatları’na hazırlandığı için Tsukiji Balık Pazarı kaldırılmak üzere.

Fotoğraf: http://oakwoodasia.com/images/country-japan.jpg

2015 Yılında Görülmesi Tavsiye Edilen Yerler

İzlanda

Dünyanın en mutlu ülkelerinden biri olan İzlanda’da yapılacak pek çok farklı etkinlik var. Rafting, balık tutma, şnorkelle dalış, sörf yapma, yürüyüş bunlardan birkaçıdır. Başkenti Reykjavik olan ülkede volkanik dağlar ve buzullar da bulunur. Pek çok güzel manzara yakalamanız mümkündür. Mayıs ile Eylül ayları arasında balinaları izleyebilirsiniz.

Fotoğraf: https://guidetoiceland.is/connect-with-locals/oncabranca3/islandia-la-pequena-ice-queen

2015 Yılında Görülmesi Tavsiye Edilen Yerler

Kolombiya

Güney Amerika’nın en güzel ülkelerinden biri olan Kolombiya’da yeni açılan pek çok otelde konaklayabilirsiniz. El değmemiş Karayip kıyıları, Cartagena’nın resmedilmeye değer Arnavut kaldırımları, egzotik Amazon Yağmur Ormanları, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan 7 yer, muhteşem Bogota metropolü ve dünyanın en neşeli insanlarını burada görmeniz mümkün.

Fotoğraf: http://i.huffpost.com/gen/1111102/thumbs/o-COLOMBIA-LANDSCAPE-facebook.jpg