Google+

Arama formu

2015'te En Gidilesi 10 Ülke

2015'te En Gidilesi 10 Ülke

Lonelyplanet yeni yılda favori olacak, gezilmesi-görülmesi gereken yerlerin bir listesini çıkarmış. İşte 2015’te en gidilesi 10 ülke!
1.Fas
Son zamanlarda adını sıkça duymaya başladığımız Faz 2015’in en iyi destinasyonlarından biri olarak gösteriliyor. Kumsalları, renkli kültürü, palmiyeleri ve insanları ile burası oldukça etkileyici. Artan ulaşım imkanları, konforlu konaklama seçenekleri ve Berberi kültürüyle ziyaretçiler hayatlarının en sofistike deneyimlerini yaşayabilirler.
Fotoğraf: Giorgio Compagnoni

2015'te En Gidilesi 10 Ülke

2.St. Lucia
Atlantik Okyanusu’nun sınırında yer alan, bağımsız bir ada ülkesi olan St. Lucia ziyaretçilerine yeşili, maviyi ve sarıyı vaadediyor. İguana türleri, deniz kaplumbağaları ve yumurtlamaları, Piton Dağı, yürüyüş patikaları, yunuslarla kıyı boyunca yüzme fırsatı, şnorkelle dalma ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz. Henüz kalabalık olmamışken uğranması gereken yerlerden biri.
Fotoğraf: www.jetblue.com

2015'te En Gidilesi 10 Ülke

3.Filipinler
7.100’ü aşkın adalar topluluğundan oluşan Filipinler tropikal yapısıyla 2015’in favori destinasyonlarından biri olarak kabul ediliyor. Mercanları, eşsiz mavisi ve  Avrupa, Amerika ve Avustralya’dan doğrudan uçuşlar bulunan Filipinlere’e gitmek oldukça kolay. Son birkaç yıldır adını sıkça duyduğumuz ülke önümüzdeki yıllarda ziyaretçi kotası anlamında zirveye ulaşacak gibi.
Fotoğraf: guidetropical.com