Google+

Arama formu

Dünyanın En Pahalı Ve Lüks Hotel Suitleri

Dünyanın En Pahalı Ve Lüks Hotel Suitleri

Elinizde yüklü bir miktar, hatta bir ev almaya yetecek kadar para olsa bunu son derece lüks bir gece için harcar mıydınız? Muhtemelen harcamazdınız ama yapanlar var. Şahsınıza özel tiyatro, kumsal tahsis edenden tutunda kurşun geçirmez camlara, zırhlı kapılara kadar aklınıza gelebilecek her türlü şımarıklığa ve lükse sahip suitler sadece hizmetleriyle değil fiyatlarıyla da dumur ediyor.
Kaynak: http://www.cntraveler.com/galleries/2014-12-12/the-most-expensive-hotel-...
1.The Royal Penthouse Suite, Hotel President Wilson-Cenevre, İsviçre
12 yatak odalı, 12 banyolu  bu garip suitte bir gece kalmak için $65.000’ı gözden çıkarmalısınız aslında cepten çıkarmalısınız. Üstelik bu fiyat her zaman böyle düşük olmuyor yeri geliyor $80.000’ı görüyor. Tabii bu kadar yüksek fiyatlı olmasının sebebi amacını anlayamadığımız 12 adet banyoya sahip olması değil. Özel asansörü, zırhlı kapıları, kurşun geçirmez camları ve ihtiyaç duyacağınız her türlü VIP şey var burada.

Dünyanın En Pahalı Ve Lüks Hotel Suitleri

2.The Royal Villa, Grand Resort Lagonissi-Atina, Yunanistan
Lüksün dibine vurup şımarmış bir diğer suite. Burası olayı biraz abartarak kaldığınız süre boyunca şahsınıza özel aşçı, piyanist ve antrenör tahsis ediyor. Aslında zırhlı, kurşun geçirmez bir suite göre çok çılgın değil ama nasıl desek biraz şımarık. Ayrıca içeride ve dış mekanda yüzme havuzuna da sahip. Kabul etmek gerekiyor ki bu güzel bebek son derece lüks, ücreti ise sadece $47.000 dolar evet bir gece bunu yaşamak istiyorsanız ödemeniz gereken bedel bu. Leonardo DiCaprio da burayı çok beğenmiş eminiz bizde beğeniriz.

Dünyanın En Pahalı Ve Lüks Hotel Suitleri

3.Ty Warner Penthouse Suite, Four Seasons Hotel-New York, A.B.D.
52. katta yer alan bu suite 360 derecelik açıdan şahane manzaralar sunuyor. Burası da şahsınıza özel hizmetli, antrenör ve şöförlü bir Rolls-Royce sunuyor. Dekorasyon olarak da burası sizi tatmin edecektir. Peki fiyatı nedir diye sorarsanız $45.000.