Google+

Arama formu

En Güzel Balayı Rotaları

1. Maldivler
1. Maldivler

Hint Okyanusu’na serpilmiş 1200 adadan oluşan ve tropikal bir ada devleti olan Maldivler, size unutamayacağınız bir balayı yaşatacak. Konaklama imkanları arasında lüks otellerin yanı sıra bungalov evleri ile geniş seçenek sunan bu adalar, vizeye gerek duymamasıyla da yeni evli çiftlerin cazibe merkezi haline geldi. Bembeyaz kumlara sahip plajında bu egzotik adanın keyfini çıkarabilir, ada boyunca dizilmiş Hindistan cevizi ağaçlarının altında serinleyebilirsiniz.

Fotoğraf: https://yekyunusemre.wordpress.com/maldiv-evleri/

2. Hawaii
2. Hawaii

Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlı bir eyalet olan Havai, eşsiz güzellikteki plajları, sörf yapmaya uygun dalgaları, egzotik doğal yapısıyla rüya gibi bir balayı yapabileceğiniz bir yer. Lüks oteller, şık butikler, gökdelenlerin etrafında dönen yöresel kültürü ile dikkat çekiyor burası. Yılın tüm zamanı gidilmeye uygun olması, kış düğünü yapanlar için kaçırılmaz bir fırsat oluşturuyor.

Fotoğraf: http://www.odaii.com/haberler/dunyanin-gozalici-plajlari

3. Bahamalar
3. Bahamalar

Yaklaşık 2000 adadan oluşan Bahamalar, mercan kayalıklar üzerine kurulmuş bir adalar ülkesi. Her daim sıcak havası, pırıl pırıl denizi, zengin doğası ile tropikal bir cennet. Türkiye vatandaşlarından vize istememesi de ayrı bir cazibe sebebi. Sessiz koy ve kumsallarıyla, huzur verici bir tatil cenneti olan Bahamalar’ın kristal berraklığındaki suları, antik gemi batıkları, el değmemiş sahillerindeki renkli deniz kaplumbağaları ve mercanlar başlıca özellikleridir. “Islands of Song” yani “şarkılar adası” olarak da bilinen adada keyifli bir balayı geçirebilirsiniz.

Fotoğraf: https://jabiroo.com/bahamalar-1821/destinasyonlar