Google+

Arama formu

Gece Hayatlarıyla Ünlü Şehirler

Gece Hayatlarıyla Ünlü Şehirler

Sönmeyen ışıklar, kesilmeyen müzikler, bitmeyen insanlar, her daldan müzik sunan mekanlar, özel eğlenceler, bölgeye has aktiviteler. Işıkların şehri, hiç uyumayan şehir gibi isimler almış, geceleri dur durak bilmeyen, ziyaretçilerine ve sakinlerine unutulmaz anlar vaadeden 13 şehir.
Amsterdam
Şimdi bu listeye Amsterdam’la başlamak çok abesle iştigal etmek olmuş diyebilirsiniz ama doğru söze ne denir dostlar. Çılgın partiler, dünyanın dört bir yanından şehre akan gençler, Red Light District, her türlü zevke hitap eden müzikler, şovlar, spesifik barlar, clublar, sanatla ilgili aklınıza gelebilecek her şey ve daha niceleri Amsterdam sokaklarında mevcut.

Fotoğraf: travellersguides.co.uk

Gece Hayatlarıyla Ünlü Şehirler

Las Vegas
Amsterdam’dan sonra ikinci klişe, Las Vegas. Günahların şehri denilen Las Vegas’ta sabahları huzurluca köpeğinizi gezdirip, çimlere uzanmak konsepti bulamayacağınız aşikar. Las Vegas lakabını sonuna kadar hakeden bir şehir. Kumarhaneler, içkiler, binbir çeşit kokteyller, kızlar, paralar, ani evlilikler, her türlü şeye gebe olmanın hali ve aklınıza gelmeyen pek çok şey. Ayrıca Vegaslıların bir sözü var ‘’Vegas’ta olan Vegas’ta kalır’’ gerisini siz düşünün.

Gece Hayatlarıyla Ünlü Şehirler

Miami
Miami’nin bu listeye dahil olması işten bile değil. Eşsiz plajları ve partileriyle Miami unutulmaz bir yer. Gecenin bir yarısı partinize gidip kumsalda, hamakta veya plaj yataklarında içkilerinizi, özel kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz.