Google+

Arama formu

Gençlerin Yaşaması Gereken 16 Şehir

Gençlerin Yaşaması Gereken 16 Şehir

Neredeyse her gencin genlerinde bulunan ve belli dönemlerde evden uzaklara gitme, keşfetme ve macera yaşama istekleri şeklinde ortaya çıkan gençlik ateşi denilen şeyi biliyoruz. Bizim de bu konuda söyleyeceklerimiz var, genç populasyonun en azından belli dönem yaşamasıyla kar elde edeceği 16 şehri listeledik. 

1.Viyana – Avusturya
İlk sırada neden Viyana olduğunu soracak olursanız, burası tarihi, kültürü, ekonomisi ve çevresiyle diğer mekanları bir adım geride bırakıyor. Viyana’yı ‘’Rüyaların şehri’’ ya da ‘’müziğin şehri’’ lakaplarıyla da duyabilirsiniz varın gerisini siz düşünün gençler.
Fotoğraf: www.offermetravel.com

Gençlerin Yaşaması Gereken 16 Şehir

2.New York City – ABD
‘’Asla uyumayan şehir’’ ya da diğer adıyla kültür başkenti. New York biz bu listeye dahil etmesek de pek çok insanın hayatının en az bir döneminde görmek istediği yerlerden biri. Fakat bu her türlü olaya gebe olan şehir özellikle gençler için tadından yenmiyor. 800’ü aşkın farklı konuşma dili ve populasyonuyla farklılıkların dibine vuran şehir aynı zamanda dünya ekomomisinin üç kontrol merkezinden biri.

Fotoğraf: en.wikipedia.org

Gençlerin Yaşaması Gereken 16 Şehir

3.Malta
Malta’nın bir şehir olmadığını ve New York gibi bir devanasından sonra çok zıt düştüğünü biz de biliyoruz. Fakat burası bir adalar bölgesi, suyu güzel, havası temiz, fiyatları nispeten daha ucuz, vatana, toprağa yakın bir de buranın halkı rahat ve misafirperver. Ayrıca tarihi ve dokusuyla da etkileyici. Yani gençlik burada akar gider.

Fotoğraf: www.a-magazine.co.uk

Murat Temur kullanıcısının resmi
Murat Temur
Sa, 10/23/2018 - 11:57
Prag ucuz bir şehir değil.