Google+

Arama formu

Gezmenize ve Girmenize İzin Verilmeyecek Bölgeler

Gezmenize ve Girmenize İzin Verilmeyecek Bölgeler

51. Bölge

Bu ismi pek çoğumuz duymuşuzdur. ABD'nin Nevada eyaletinde bulunan gizli bir üsdür. Hava araçlarının ve silahların geliştirilme yeri olduğu düşünülür. Fakat pek çok insan burada UFO'ların ve uzaylıların olduğunu ve onların incelendiğini düşünür. Fakat hiçbir sivil buraya giremez ve ne olduğunu bilemez. Arthur C. Clarke'ın dediği gibi 2 ihtimal mümkün; evrende tekiz ya da tek değiliz... Fakat ikisi de korku verici.

Fotoğraf: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/98/Wfm_x51_area51_warnin...

Gezmenize ve Girmenize İzin Verilmeyecek Bölgeler

RAF Menwith Tepesi

Kuzey Yorkshire İngiltere'de bulunan askeri hava sahası. Birleşik Krallık ve Birleşik Devletler için iletişim ve istihbarat bilgileri toplamaktadır. Bazı uyduların direkt olarak Amerika tarafından kontrol edildiği söylenilir. Dünyadaki en büyük monitörlerin olduğu bu yerde, zamanında Sovyetler ve Doğu Bloğu'nun mesajlaşmaları da görüntülenmiştir. Pek çok kişi dünyanın en büyük casusunun bu yer olduğunu söyler.

Fotoğraf:  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bb/Menwith-Hill.jpg

Gezmenize ve Girmenize İzin Verilmeyecek Bölgeler

39. Oda

Kuzey Kore'ye gitmek, orada kalmak ve yaşamak başlı başına zor bir olay. Hükümet binasında bulunan bu odada yasa dışı pek çok şey bulunmaktadır. Sahte 100$ banknotlar, uyuşturucular, uluslararası sigorta sahteciliği bunlardan sadece bazıları. Hatta çok tartışılan Kuzey Kore'nin nükleer silahlarının olduğu dosyalar, programlar olduğu söyleniliyor.

Kaynak: http://www.factsall.com/wp-content/uploads/2014/02/room-39-North-Korea-a...