Google+

Arama formu

Hala Ucuzken Gidilmesi Gereken 10 Yer

Hala Ucuzken Gidilmesi Gereken 10 Yer

İnsanlar gibi gittikçe popülerliğin merdivenlerini tırmanan şehirler ve ülkeler vardır. İşte henüz keşfedilmemiş veya buna ramak kalmış, maliyeti orta hallice olan yerler.
1.Filipinler
Ucuza seyahat etmeyi seven, doğa yürüyüşlerinden hoşlanan ve ‘’Gittiğim ülkenin mutfağını tatmadan dönmem!’’ diyenler için Filipinler iyi bir seçim. Verdiğiniz paranın karşlığını fazlaca alabileceğiniz bu ülkede, ortalama restorantlarda 3 öğün yemek yaklaşık 18 dolara yenebiliyor. 

Fotoğraf: www.livingate.com

Hala Ucuzken Gidilmesi Gereken 10 Yer

2.Yunanistan
Yaşlı bir adamın aşık olup hayata tekrar tutunması gibi, Yunanistan yıllarca ekonomik krizle boğuşurken bir yandan da artan turizm sebebiyle tekrar ayaklarının üstünde durmayı umut ediyor. Düşen fiyatlar sebebiyle pek çok turistin hedefi haline gelen bu yaşlı ülke, tarihi yapılar, güzel adalar ve sımsıcak kumsallar sunuyor. Ekonomik krizden kurtulduğunda fiyatların epey artacağını söylememize gerek yok sanıyoruz?

Fotoğraf: bloominbridedesigns.wordpress.com

Hala Ucuzken Gidilmesi Gereken 10 Yer

3.Dominik Cumhuriyeti
Fotoğraflarda gördüğünüz yeşil-mavi denizler ve bembeyaz kumsallar sizlere uzak bir hayal olarak gelebilir. Ancak adını pek duymadığımız Dominik Cumhuriyetinde bunlar çok sıradan ve ucuz manzaralar. Ekonomik olmasıyla ünlü olmayan Karayipler'de bulunan Dominik Cumhuriyeti henüz zengin adalar arasına girememiş durumda. Cheap ve Caribbean kelimelerini birleştirip bir internet araması yaparsanız belki siz de bir gün o güzel fotoğrafların içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

Fotoğraf:infocomxl.com