Google+

Arama formu

Londra'da Yapmanızın Önerilmediği 10 Şey

Londra'da Yapmanızın Önerilmediği 10 Şey

Bu 10 maddeyi ciddiye almak paranız, huzurunuz ve keyifli bir seyahat yapmanız açısından oldukça önemli ve bilgilendirici.
Kaynak: http://www.cntraveler.com/galleries/2014-11-05/what-not-to-do-in-london/20
1.İngiliz usulü olarak tabir ettiğimiz sütlü çaya servet ödemeyin. Yani bu öyle abartılacak bir şey değil. Birçok insan bunu içiyor ve çok normal bir fiyata yapıyor. Turistik ve şık mekanlardaki fiyatlara aldanmayın dostlar, şekil peşinde olmayın! Modern, temiz kafelere girin verin siparişinizi...

Londra'da Yapmanızın Önerilmediği 10 Şey

2.Metroyu çok kullanmayın gerek yoksa hiç kullanmayın. Şehir merkezinde ulaşım için metro size rahatlığı, hızı ve konforu çağrıştırıyor olabilir. Fakat burada metro otobüse göre son derece pahalı durumda üstelik biraz karmaşık. Otobüs kullanmanız hem daha ucuza gelecektir hem de şehri izlemenize olanak sağlayacaktır. Londra trafiği tahmin ettiğinizden daha rahat.
 

Londra'da Yapmanızın Önerilmediği 10 Şey

3.Şehrin batısında kalmayın, doğu kısmına doğru kaçın. Çünkü batı tarafı daha pahalı, daha lüks yerlere sahip. Eğer bölgesel yaşamı daha iyi anlamak, tecrübe etmek ve paranızı daha tutumlu harcamak istiyorsanız şehrin doğusuna doğru yol almalısınız.