Google+

Arama formu

Ölmeden Önce Yüzmeniz Gereken Sular

Ölmeden Önce Yüzmeniz Gereken Sular

Sıcak yaz günlerinin olmazsa olmazıdır serin sularda yüzmek. Fakat bu listede bulunan rotalar dünyanın en temiz ve berrak sularını gösteriyor. Unutulmaz yaz fotoğrafları isteyenler ve yüzmeyi sevenler için işte ‘ölmeden önce yüzmeniz gereken yerler’ listesi.
1. Linepean Adası, Filipinler
Dünyanın en temiz suları Linepean Adası çevresinde bulunuyor. Eğer aklınızdan silinmeyecek ve kalabalıktan sıkılmayacağınız bir yer istiyorsanız yaklaşık 15.000 nüfuslu bu bölge size göre olabilir.

Ölmeden Önce Yüzmeniz Gereken Sular

2. San Andres Adası, Colombia
Cennetin kelime karşılığı olabilme potansiyeline sahip olan bu yeri, hayatınızda en az bir kere görmelisiniz. Üstelik bu fotoğraftaki gibi bir anınızın olması işten bile değil. Rüya gibi olan bu ada ve sularında mavi ve siyah yengeç gibi yerel türlerin yanında, bir dolu endemik tür, kuş çeşidi, iguana, deniz kaplumbağaları ve suyun, mavinin her tonunu görebilirsiniz. Bunların yanında su altının renkli hayatını oluşturan envai çeşit balık türünü de hatırlatmak gerek.

Ölmeden Önce Yüzmeniz Gereken Sular

3. Falasarna, Yunanistan
Bir zamanlar liman kenti olan Creek’in kuzeybatısı kıyısında uzanan eşsiz kumsallar ve masmavi suların adı Falasarna. Hem yakın hem de daha hesaplı olan bu güzel yere bir kaç yaz gününü çok görmemelisiniz.

DeliveryProRord kullanıcısının resmi
DeliveryProRord
Pzt, 12/22/2014 - 17:22
Eğer sevgili arkadaşlar selamlar ! tüm dünyada 1.000.000 forumlarında ilan ver onun hizmet sunmak için mutlu ! Sadece 20 $ için 10-500.000.000 eşsiz insanlar 1 gün sitenizi ya da forum ziyaret edin! İşletme gelirler her durumda % 500 artmıştır. Sadece , reklam metninde gereken web sitenize ve resmin isteği bağlantı E - posta adresinden bizimle irtibata için : stopspamscript@gmail.com