Google+

Arama formu

Seyahatlerinizi Kolaylaştıracak Araç ve Gereçler

Seyahatlerinizi Kolaylaştıracak Araç ve Gereçler

Seyahatlerden beklentilerimiz farklılık gösterebilir. Buna bağlı olarak da seyahat süresince ihtiyaç duyacaklarımız da farklılık gösterecektir. Biz bu ihtiyaçlara genel bir çerçeveden bakarak seyahat süresince hayatınızı kolaylaştıracak, anılarınızı daha da güzelleştirecek araç ve gereçleri derledik. Özellikle teknolojinin getirdiği kolaylıklardan yahut konfordan örnekler sunduk.

Fotoğraf: http://d38s399h0y8g1i.cloudfront.net/connect/wp-content/uploads/2014/12/Holiday_Gift_Guide_Royal.jpg?dcb443

Kamera
Kamera

Günümüzde büyük oranda fotoğraf makineleri ve video kameralar yerini akıllı telefonlara bıraktı. Sosyal medyanın da devreye girmesiyle her anımızı yakın çevremiz ve arkadaşalrımızla paylaşma olanağına sahip olduk. Eskiden seyahat dönüşlerinin bir parçası olan fotoğraf gösterimleri şimdi anında ekranlarımızda. Fotoğrafçılara filmler götürüp basımını beklemek sonra onları albüm yapmak mazide kaldı bir nevi.

Fotoğraf: http://www.totaltravelguide.co.uk/wp-content/uploads/2013/03/travel-gadgets.jpg

E-Kitap Okuyucu
E-Kitap Okuyucu

Tatile çıkmanın yahut seyahate çıkmanın en zor kısımlarından biri de bavul, çanta, valiz hazırlamaktır. Hiç kullanmayacak olsak bile her şeyimiz yanımızda olsun isteriz. Bunlardan biri de romanlarımız, kitaplarımız olsa gerek. Gerek yolculuk sırasında gerekse plajlarda güneşlenirken yapılacak en güzel aktivite kitap okumak. Ancak bazen birkaç kitaba ayıracak yer bile kalmıyor olmuyor o çantalarda. İşte bu bakımdan büyük bir yükten kurtaran e-kitap okuyucuları hayat kurtarıyor! Bu aletleri kullanarak tek bir roman boyutunda ve incecik aletin içinde binlerce kitap saklayabilir ve yolculuğunuz sırasında da yeni kitaplar satın alabilirsiniz.

Fotoğraf: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/22/bd/22/22bd22614be4e94081c6b1a266b1ec22.jpg