Google+

Arama formu

Türkiye'nin En İyi 10 Kamp Alanı

Türkiye'nin En İyi 10 Kamp Alanı

Yedigöller Milli Parkı'nda, gölleri ve eşsiz doğasıyla özellikle bahar aylarında bir renk cümbüşü yaşamaya hazır olun. Trekking alanı mevcut olup milli parkı baştan sona yürüyerek keşfetmeniz de mümkün. Gerek doğa yürüyüşü severler, gerek fotoğraf severler buraya hayran kalacaklar.Yaklaşık olarak 100 çadırlık bir kamp alanı var. Çadırınızı kendiniz getiriyorsunuz, ateş yakmak serbest ve telefonlar çekmiyor, elektrik de yok. Yiyecek ve içeceklerinizi gelirken almanız lazım çünkü merkeze uzak. Ayrıca milli parkın tuvaleti var ve yine milli parkın suyunu da kullanabiliyorsunuz. 

Fotoğraf: seyahatdergisi.com

Türkiye'nin En İyi 10 Kamp Alanı

İnbükü Orman Parkı - Marmaris'te halkın Emel Sayın Koyu adını verdiği bu koyda karavanla veya çadırla kamp yapmak mümkün.Yaklaşık olarak 130 tane çadır kurma alanı mevcut. İçerisinde yiyecek satan bir büfe de mevcut. Tuvaleti, duşu, çamaşırhanesi, bulaşıkhanesi var ve sahilde iskelesi bulunuyor. Elektrik mevcut ve satın alabiliyorsunuz. Deniz bisikleti, kano ve balıkçılık da kampta yer alıyor. Ayrıca plaj voleybolu da oynayabilirsiniz.

Fotoğraf: casaferonia.com

Türkiye'nin En İyi 10 Kamp Alanı

Sundance Kamping - Antalya'da çam, kavak ve söğüt ağaçları arasında doğaya karışabilirsiniz. Ata binebilir, yürüyüş yapabilir ve Phaselis Antik Kenti'ni ziyaret edebilirsiniz. Ortak bir tuvaleti ve banyosu var. Sadece çadır konaklaması var. Motorlu araçlar kamp alanına giremiyor.

Fotoğraf:sundancecamp.com