Google+

Arama formu

BRYCE CANYON ULUSAL PARKI

Bryce Canyon bizim peri bacaları gibi, adına “hoodoos” denen doğal yer şekilleri…

Rüzgârın kayaları yontması sonucunda doğal harikalar çıkmış ortaya… Kırmızı topraktan kuleler gibi araları oyulmuş. Açık hava bir müze, büyük bir amfitiyatro gibi...

Yatay bir enlem üzerine kurulmuş büyük bir alanda yürüyüş yolları ve parkurları var.

Yer şekillerinden oluşan güzel bir bahçe burası…

Las Vegas (Nevada)

Las Vegas (Nevada)-1

Las Vegas (Nevada)-2

Las Vegas (Nevada) şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Sunny Private Paradise, Oreana Tropicana Four-Bedroom Vacation Home, Two-Bedroom Penthouse. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Mardi Gras Hotel & Casino, Villa Shangrila gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Desert Paradise Resort, Near Downtown, Fremont, Strip, Pool & Spa-Hot-tub, Great Property for Colleagues, Family & Friends, La Quinta Inn & Suites Las Vegas Summerlin Tech tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Las Vegas (Nevada) aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Las Vegas (Nevada)-3

Las Vegas (Nevada)-4

Las Vegas (Nevada)-5

Las Vegas (Nevada)-6


Yazar Hakkında

Dilara Akyıldız

ODTÜ Sosyoloji mezunuyum. Paris'te master yaptım. Halen Paris'te yaşıyorum. Dünyayı geziyorum. Her konuda yazılarımı yazdığım bir bloğum var. Şu aralar bazı markaların marketin departmanlarının Community Management ile ilgili bölümlerinde çalışıyorum.