Kapadokya'da Taş Otelde Kalmak

Kapadokya’nın tarihi ve doğal yapısına uygun olarak konaklamak isterseniz Cappadocia Cave Suites tam size göre. 

Birbirinden farklı dekore edilmiş 36 odası bulunanCappadocia Cave Suites, bölgenin 3 adet Peri Bacası’na sahip tek oteli. 

Odaların içi her türlü ihtiyacınızı ve konforunuzu sağlayacak şekilde döşenmiş. Balkonlu odalardan birini tercih ederseniz, Kapadokya’nın muhteşem Peri Bacaları manzarasına karşı kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

2001 yılında hizmete açılan Cappadocia Cave Suites açıldığı günden itibaren bir çok seçkin konuğu da misafir etmiş. Malezya Kralı da bunlardan biri.

Binlerce yıllık tarihi Peri Bacalarırestore edilerek yapılan otelde, geleneksek Türk konukseverliği hissedebileceğiniz bir ekip sizi karşılıyor. Güleryüzlü ve samimi personeli her konuda size yardımcı olmaya hazır.

Sabah kahvaltıları son derece zengin olan Cappadocia Cave Suites‘te, geleneksek Türk Yemeklerini çok başarılı bir şekilde hazırlayıp sunan bir restaurant ekibi de mevcut. Mevsimine göre zeytinyağlı yemekleri veya hazırlanması zor ve maharet isteyen içli köfte ve mantı gibi geleneksel Türk Mutfağı’nın örneklerini burada mutlaka deneyin.

Kapadokya’nın en iyi otelleri arasında olan Cappadocia Cave Suites otelin restaurantı da muhteşem bir manzaraya sahip. Açık havada manzaraya karşı yapacağınız kahvaltı ve kahve keyfi güne en iyi şekilde başlamanızı sağlayacak.

Cappadocia Cave Suites Otelin, Kayseri veya Nevşehir Havaalanları’na direk servis aracı da bulunuyor. Çift yönlü çalışan bu servis araçları ile günün her saati havaalanından karşılanıp otele ulaşabiliyorsunuz.  Yine aynı şekilde otelden havaalanına ulaşabiliyorsunuz.

Kapadokya’nın en iyi otelleri arasında olan Cappadocia Cave Suites’in son derece tecrübeli bir turizm ofisi de bulunuyor.Buradan yapacağınız günübirlik rezervasyonlarla bölgenin tarihi ve turistik yerlerini gezebilirsiniz. Kapadokya‘nın en tecrübeli rehberlerini bünyesinde çalıştıran Asil Turizm bir çok organizasyon yapıyor. Bölgeyi en şekilde keşfetmenizi sağlayacak bu turlara katılabilirsiniz. Otelden organize edebileceğiniz bu turlar hakkında detaylı bilgi alarak hangisine katılacağınızı seçebilirsiniz.

Kapadokya’nın olmazsa olmazları arasında olan Sıcak Hava Balon Uçuşları ile eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.
Günün ilk ışıkları ile başlayan ve Güneş’in doğuşunu Kapadokya’nın muhteşem rengarenk manzaraları arasında seyredebileceğiniz Balon Uçuşu‘ndan sonra sertifika da alabiliyorsunuz.

Kapadokya’nın en iyi butik otelleri arasında olan Cappadocia Cave Suites’in odaları bölgenin mimari ve doğal yapısı göz önünde bulundurularak son derece özenle dekore edilmiş. Her oda için farklı renkler ve objeler kullanılırken konfordan ve rahatlıktan hiç bir ödün verilmemiş.

Kapadokya’nın en iyi balayı otelleri arasında da bulunan ve tercih edilen Cappadocia Cave Suites’i evlilik yıldönümü veya balayı tatiliniz için de seçebilirsiniz. 

Kapadokya'da en iyi oteli arıyorsanız, Cappadocia Cave Suites tam size göre. Kapadokya'da tarihin derinliklerine yapacağınız yolculukta size evinizin rahatlığını ve konforunu yaşatacak bu otel muhteşem manzarası ile en iyi konaklama alternatifi.

Kapadokya'da En İyi Otel Cappadocia Cave Suites'te iletişim kurmak ve rezervasyon için:

Web Sitesi: Cappadocia Cave Suites

Telefon:

(+ 90) 384 - 271 28 00 (Pbx)
(+ 90) 384 - 271 27 99
 e-mail : [email protected]
 
Adres: 

Gafferli Mah. Ünlü Sokak No: 19
Göreme Nevşehir,
Kapadokya