Google+

Arama formu

KARADENİZ KIYISINDA SAKİN BİR YER POMORIE

Burgaz’ı arkamızda bırakarak ve Karadeniz’i sağımıza alarak yolumuza devam ediyoruz. Meşhur Burgaz Hava Alanı'nı geçtikten sonra ilk durağımız, birçok kişi tarafından bilinmeyen Pomorie…

Burgaz

Burası, kafa dinlemek isteyen, sakin bir yer hayali kuran Bulgar vatandaşları ve yabancı misafirler için ideal bir yer. Bunun yanında, meşhur Tuz Gölü'nün oluşturduğu ve çeşitli hastalıklara iyi geldiği söylenen Tuz Müzesi'nden başkaca bir özelliği de yok.

Burgaz-1

Ancak yine de görmek gerekir mi? Evet gerekir…

Burgaz şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Pure city sense apartment, Aleksandrovska Apartment, Ideal Apartments. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Camping Neptun, Relax Apartment gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Lazur Studio, Nikolova's Apartment, Apartment Slaveykov 21, Burgas tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Burgaz aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Burgaz-2

Bizim Altınoluk, Ören gibi sakin tatil yerlerimizden biri. Bir de kendi adıyla meşhur, Pomorie Şarapları var ki, ancak kış günlerinde, içine ayva dilimleri doğranarak ısıtılmış, sıcak şarap hali gerçekten doyumsuz.

Burgaz-3

Etiketler


Yazar Hakkında

turker.tukuc

uyurgezerim... uyumayı da gezmeyi de severim yani :)