Google+

Arama formu

1 AYLIK UZAKDOĞU ASYA TURU İÇİN YARDIM

Soru

1 Aylık babamla ve ben Kamboçya - Laos - Tayland - Endonezya - Malezya - Singapur turu yapmayı planlıyoruz. 
 
Her türlü fikre açığız. İstediğimiz şey tarihi ve doğal güzellikleri görmek pek tatil modunda değiliz. Başlıca bir güzergah planına ihtiyacımız var. Çıkış tarihimiz 7 ocak dönüş 13 Şubat. (max) Önceden Malezya'yı gezdim orası hakkında fikir sahibiyim fakat diğer yerler hakkında hiçbir fikrim yok :) 

Cevap

tuncmt
27 Eyl 2016

merhaba, 

Malezyya daha once gittiyseniz az cok filir sahibisinizdir.  yuzden pek bir sey yazmayacagim. Singapur icin tam iki gun yeterli sehri gezmek icin. Taylanda bankokda iki uc gun kalmanizi tavsiye ederim hem sehri gezmek keyigli hem alisveris icin uygun. nehir gezisi iyi olur, kum deniz gunes gezisi isterseniz Koh Samuiyi yavsiye derim.

Kambocyada Siem Riepde 3 gece Angkor Wat be Angkor Thomu mutlaka gotmelisinzi. Edenozyaya gitmedim o guzden pek bir sey soyleyeyem ama herkez Bakliye gidiyor. 

Laos. icin onceden vize ayarlamaniz gerekcektir sinir kapsinda lmaniz mumkun degil.sanirim diger ulklerin icinde en z gezileni ve bir o kadarda pek bir ozelligi olmayani. eger sure sorununuz varsa Laosu atlardim.

ne yapmak istediginizle ve  ne gormek istedinizle ilgili pek fazla bir bilgi vemedigniz icin cok bir sey yazmak  mumkun degil