Google+

Arama formu

2-10 Mayıs Mısır Gezisi'ne Gelmek İsteyen Var mı?

Soru

2 Mayıs'ta Mısır Şarm El Şeyh ile balayıp Kahire ve Hurgada şeklinde bitirmek istediğim gezinin dönüş tarihi 10 Mayıs olacak. Katılmak isteyen bir arkadaş varsa benimle irtibata geçebilir.

Ali YENİAY

Cevap

Tatiliyet
18 Nis 2016

Selam; hava durumuna baktınız mı? sıcaklık sorun olmasın?Benim de aklımda böyle bir tatil var. Ama turlar savaştandan dolayı gitmiyor. Siz nasıl plan yaptınız?

Ali Yeniay
18 Nis 2016

Havanın sıcak olacağı aşikar. Planım Şarm El Şeyh-Kahire-Hurgada şeklinde. Bir haftalık bir gezi olmasını planlıyorum.

_seferi_
18 Nis 2016

Biz geçen yıl Ekim ayında gittik hava son derece keyifliydi. Biz yerel bir tur şirketi olan Memphis Tour ile anlaştık istediğimiz rotayı belirledik ve fiyat aldık. Emin olun tur ayarlamadan gitseniz bu kadar rahat ve uygun olmazdı. 7 günde Kahire'den Abu Simbel'e kadar olan önemli yerleri ancak bitirebildir. Eğer ki aklınızda sadece Kahire, Hurghada ve Sharm El Sheikh var ise şunu tavsiye ederim. Sharm-Hurghada-Kahire rotasını takip edin. Sharm'dan Hurghada'ya feribot ile geçersiniz. Hurghada'dan iç hat uçak ile Kahire. İyi seyahatler

Ali Yeniay
18 Nis 2016

Bu güzel öneriler için teşekkür ederim. Ama yine de bir tura bağlı kalmak çok istemiyorum. Eğer bir ya da iki kişi eşliğinde olursa olabilir diye düşünüyorum. SAygılar.