Google+

Arama formu

Allure of the seas gemisinde cruise yapan yada calışan arkadaşlar arıyorum

Soru

Allure of the seas gemisinde cruise yapan yada calışan yada calışmış olan arkadaşlar yokmusorularıma cevap verebilecek:(? 7 şubart karaip adaları turu yapacagım yardıma ihtiyacım var :(. Teşekür ederim 

Cevap

AyferOnur kullanıcısının resmi
AyferOnur
18 Nis 2016

http://ayferonurseyahatnamesi.com/faydali-bilgiler-2/cruise-tatili-hakkinda (Cruise deneyimlerimizi paylaştık.) Ayrıca bloğumuzda limanlar, Miami, Fort Lauderdale hakkında da bilgiler var. 
Biz de freedom of the seas gemisi ile Miami'de turu katılmıştık. Yiyecek bölümünün personelinin çoğu Türk'tü ve çok yardımcı oldular. Royal Caribbean bu gemisinde de Türk personel var diye biliyorum. Şef ve müdürlerin listesi özellikle yemek bölümlerin girişlerinde asılı olur, isimleri kontrol etmenizi tavsiye ederim. 

m3htp
18 Nis 2016

Ayferonur cok teşekür ederim harikasınız bana brogunuzun büyük yardımı olacagından eminim hemen inceliyorum , bu ilk cruiser deneyimiz deyil ama ilkinde arab emirliklerine gitmiştik ve gemimizde costa'ydı orda italyanca fransızca agırlıklıydı hic sorun yaşamadık ama burda  ingilizce ve ispanyokca konuşuluyor maglesef bizde de ingilizce oldukca az o konuda endişeler yaşıyorum . Ve gemide internet baglantısı hakkında endişelerim var  brogunuzu inceledikten sonra eger kafama takılan sorular olursa burdan yardımcı olacagınızı ümüt ediyorum ve tekrar tekrar teşekür ediyorum :)