Google+

Arama formu

ARALIK AYINDA UZAK DOĞU GEZİSİ

Soru

~~Merhabalar ben mersin de yaşıyorum kamuda memurum. Uzun zamandır yurt dışına çıkma planlarım var ama bir türlü çıkamadım turlara bağlı kalmakta istemiyorum İngilizcemde orta düzeyde malum tek başına da insan cesaret edemiyor. Kasım sonu aralık ayı itibariyle en az 20 gün max 30 gün arası bir süre Hindistan-Kamboçya- Tayland -Malezya-Singapur -bali adaları tatili düşünüyorum tabi bu ülkelerle ilgili plan yapılabilinir eklenebilir yada eksiltilebilinir bay bayan hiç fark etmez  hatta 3-5 kişi grup halinde de olsa olur kaliteli,uyumlu,eğlenmeyi seven,maceracı ruha sahip arkadaşlarla tanışıp tur planımızı yapabiliriz. SAYGILAR...

Cevap

tugayakbey
02 Eki 2016

Selam, Koray Bey. Bende belirttiğiniz tarihlerde hemen hemen aynı rotalarda bir seyahat planlıyorum. Eger siçin içinde uygun ise profilim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

-Tugay AKBEY

koray33
02 Eki 2016

merhaba tugay size mesaj attım

Cem Malabadi
22 Eki 2016

Koray bey ve Tugay bey merhabalar bende ;Sri lanka -Tayland -Malezya ;rotalarını izleyip bir tatil yapma planım var hemen hemen aynı tarihlerde bu konu hakkında fikir alış verişinde buluna bilir miyiz ?

koray33
23 Eki 2016

Direk iletişim bilgileriniz sistemde yok cem bey bana mail ile gönderir iseniz iletişime geçelim

Fenerli33
18 Ara 2016

Merhaba bende uzak doğu turu yapmak istiyorum 0544 829 11 10 iletişim