Google+

ARALIK AYINDA UZAK DOĞU GEZİSİ

36613 Eyl 2016Tartışma

~~Merhabalar ben mersin de yaşıyorum kamuda memurum. Uzun zamandır yurt dışına çıkma planlarım var ama bir türlü çıkamadım turlara bağlı kalmakta istemiyorum İngilizcemde orta düzeyde malum tek başına da insan cesaret edemiyor. Kasım sonu aralık ayı itibariyle en az 20 gün max 30 gün arası bir süre Hindistan-Kamboçya- Tayland -Malezya-Singapur -bali adaları tatili düşünüyorum tabi bu ülkelerle ilgili plan yapılabilinir eklenebilir yada eksiltilebilinir bay bayan hiç fark etmez  hatta 3-5 kişi grup halinde de olsa olur kaliteli,uyumlu,eğlenmeyi seven,maceracı ruha sahip arkadaşlarla tanışıp tur planımızı yapabiliriz. SAYGILAR...

Cevap
02 Eki 2016
selam

Selam, Koray Bey. Bende belirttiğiniz tarihlerde hemen hemen aynı rotalarda bir seyahat planlıyorum. Eger siçin içinde uygun ise profilim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

-Tugay AKBEY

Gezgin
Cevap
02 Eki 2016
uzak doğu

merhaba tugay size mesaj attım

Cevap
22 Eki 2016
Koray Bey Tugay Bey

Koray bey ve Tugay bey merhabalar bende ;Sri lanka -Tayland -Malezya ;rotalarını izleyip bir tatil yapma planım var hemen hemen aynı tarihlerde bu konu hakkında fikir alış verişinde buluna bilir miyiz ?

Gezgin
Cevap
23 Eki 2016
Merhaba cem bey

Direk iletişim bilgileriniz sistemde yok cem bey bana mail ile gönderir iseniz iletişime geçelim

Fenerli33
Gezgin
Cevap
18 Ara 2016
Merhaba

Merhaba bende uzak doğu turu yapmak istiyorum 0544 829 11 10 iletişim

-