Google+

Boracay'a giden var mı?

169201 Ağu 2014Tartışma
Cevap
18 Nis 2016

BORACAY a seyahat eden var mı ? MANİLA BORACAy arası ferry ile giden ? Boracay adası deniz nasıl ? tekne turları nasıl ? genel bilgi rica ediyorum.

kayasvg
Gezgin
Cevap
18 Nis 2016

Merhaba,
Tarihe bakmadım ama umarım geç kalınmamistir. Manila dan vaktimin az olması dolayısıyla Air Asia ile geçtim Boracay a. Boracay da iki ayrı havalimani var görünen. Birisi çok yakın diğeri için yaklaşık 2 saatlik bir yolculuk gerekiyor. Station 1 2 3 ile karşılaşacaksınız forumlarda. Aralarındaki tek fark 1 in daha meşhur olması takılan mekan dahilinde. Yan yanalar. Ben 1 de kaldım. Cennete gidiyorsunuz iyi tatiller. Uzakdoğu da gördüğüm en güzel plaj!! Sorunuz olursa cevaplarim!

Cevap
18 Nis 2016

Merhaba, internette inceledim bocacayı, netten edinilebilecek bilgilere sahibim. Daha önce Tayland maldivler gibi destinasyonlara gittim. Boracay karşılaştırdığınızda Tayland koh samui ye benzer diye tahmin ediyorum ? Ailecek gitmeyi planlıyorum, çocuk için uygun mudur sizce ? ( 3 yaş ) tekne turlarına katıldınız mı ? Tayland gibi Go go bar çok sanırım boracayda...yemekler ve fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz .

kayasvg
Gezgin
Cevap
18 Nis 2016

Merhaba,
Deniz ve doğa bakımından evet benzer lakin Tayland daha hareketli, gece hayatı ve yapılabilecekler konusunda. Boracay da eşsiz bir plaj, kumsal, huzur var. Çok daha sakin. Çocuğunuz için de daha iyi olduğu kanısındayım. Deniz derinliği çok uygun kıyıda. Akşam plajda eğlence yerleri var, station 1 2 arasında birkaç klüp var. Turlar da mevcut. Ben o taraflara gittiğinde biraz aç kalan biriyim. Türlü türlü temiz mekanlar mevcut tabi. Fiyatlar gayet normal. Maldivler e daha gitmedim ama bildigim kadariyla oradaki fiyatlardan uygun tabi.

fundaesra
Gezgin
Cevap
18 Nis 2016

Kasım ayında ben de Boracay'dayım. Tavsiyelerinize açığım. Yihu! :)

-