Google+

Arama formu

deniz-kum-güneş için tayland

Soru

merhaba öğretmenm ve somestir tatilinde sıcak bi ülkeye gitmek istiyorum tayland bu anlamda uygun diye biliyorum fiyatlar da uygunmuş.bayan  yol arkadaşı olursa sıkılmadan gezebiliriz diye düşünüyorum ilgilenenler lütfen iletişime geçsin :)

Cevap

Mesut Toker
18 Nis 2016

İngilizceniz yeterliyse arkadaş aramanıza gerek yok. Orada pek çok arkadaş edinirsiniz. Bayanların güvenle seyahat edebileceği 
lkelerden biri, Türkiye'den bile daha fazla rahat edeceğinize eminim.

Hakan Taşkiran
18 Nis 2016

18 ocak 2015  19,50 bangkok 13,10 thaiaiways ile phuket the royal palm beachfront hotelden 13 gece oda kiraladım hotel hakkında bilgisi olan arkadaş varsa cevap verirse sevinirim.ingilizcemde iyi değil 2013 de pattayaya gitmiştim ama yanımda ingilizcesi iyi olan arkadaşım vardı.sıkıntı çekermiyim bilemiyorum hatta becerebilirsem ordanda pattayaya gitmeyi düşünüyorum 1 şubatta 10 günde orda kalırım.

yeşim nil
18 Nis 2016

mesut bey yanıtınız için teşekkrler. ingilizce iyi derecede biliyorum ama tek başına çıkmaktan çekiniyorum.benmle gelebilecek uygun zamanı olan arkadaşım da olmadığı için burdan şansımı denemk istedim :)

Emre Drama
18 Nis 2016

Son iki aydır tayland tatili için araştıma yapıyorum. Zaten Tayland ta en verimli tatil ocak ve şubat ayında yapılır ve bende yanıma yol arkadaşı arıyordum, ilgilenirseniz gidebiliriz.

Mert Ergül
18 Nis 2016

Tayland ülke ve şehirler için fiyat olarak uygun belki ama mesafe uzun ve uçuşlar pahalı bence Mısır (Sharm yada Hurghada) yada Dubai'yi de değerlendirebilirsiniz