Google+

Arama formu

Soru

Merhaba Herkeze

Ekim 24 de düğünüm var ilk olarak İtalya istiyorduk fakat duydum ki siz gezginlerden yağmur zamanı imiş orda sanırım. 2. plan olarak budapeşte viyana prag turu var önerirmisiniz ?
Ve sizin önerileriniz nereler Ekimde nereye gidilir?

Cevap

ÇAĞRI MAMUS kullanıcısının resmi
ÇAĞRI MAMUS
18 Nis 2016

Balayı için Sonbaharda, Schengen vizesi alacağınız ihtimalini de düşünürsek Avrupa'dan ziyade, vize istemeyen Zanzibar, Maldivler, Phuket gibi balayı lokasyonlarını tercih etmeniz hem ekonomik olarak hem bürokratik prosedürler olarak, hem de balayı 1 defa yapılacağını düşünürseniz en unutulmaz şekilde yaşanabilecek lokasyonların, en uygun fiyatla ve en rahat şekilde gidilebileceği alternatifler olarak yukarıda yazmış olduğum seçenekleri önerebilirim.

Cansu Çamurcuoğlu Karadağ kullanıcısının resmi
Cansu Çamurcuoğ...
18 Nis 2016

Merhaba, 

Ekimde balayı için ben kesinlikle Dubai'yi öneririm. Hem maliyet anlamında daha ekonomik olur hemde tam mevsimi deniz güneş ve süper bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. 

Şimdiden mutluluklar iyi gezmeler. 

İsterseniz Dubai yazıma da göz atabilirsiniz. 

http://www.gezionerileri.com/dubaigezilecekyerler/

Sevgiler,

Gezionerileri

Gezgin Aile kullanıcısının resmi
Gezgin Aile
18 Nis 2016

Bence İTALYA kesinlikle vazgeçmeyin, gittiginize pişman olmassınız.... 

amatorgezgin kullanıcısının resmi
amatorgezgin
18 Nis 2016

Eğer kültürle dolu bir balayı geçirmek isterseniz, bizim de yaptığımız gibi İtalya'da balayını şiddetle tavsiye ederim. Gerçi biz gittiğimizde temmuz ayıydı ve 2 gün boyunca yağmur yağdı. Eğer denize girmek gibi bir düşünceniz olacaksa hem mevsimsel, hem de gezmekten fırsat bulamayacağınız için İtalya'yı önermiyorum.