Google+

ekimde eski yugoslavya ülkeleri

122216 Tem 2014Tartışma

10-25 ekim 2014 tarihleri arasında eski yugoslavya ülkeleri olan sırbistan, bosna hersek, karadağ, kosova, makedonya ile arnavutluka seyahat planlıyorum. nereleri görmek gerek ve ekonomik nerelerde kalınır. neler yenir.

Cevap
18 Nis 2016

23 temmuzda bosna hersek gezim başlayacak.30 temmuzda gezi bitiminde görüntü ve yazılarımla sizlerle olmayı umuyorum.

Cevap
18 Nis 2016

teşekkür ederim.seyahat tecrübelerinizi bekleyeceğim

Cevap
18 Nis 2016

Bosna;Karadağ,Hırvatistan,Slovenya,Makedonya gezilerimiz oldu eski yugoslavya da heryer kendine özgü güzellikleri barındırıyor ama ben hırvatistan ı özellikle ziyaret etmelisiniz diyorum hatta mümkünse bir araç kiralayarak.Biz ilk gittiğimizde turla ve o bilindik bölgelere Dubrovnik gibi bir seyahat gerçekleştirdik ama geçerken gördüğümüz Hırvatistan o denli güzeldi ki kendimiz gitmeye kara verdik.Özellikle Split ve Sibenik bir baştan ötekine heryeri ayrı güzel...Slovenya da Bled görülmeye değer,bence Makedonya da kendiniz gezerseniz çok güzel

Emre Doğandor
Bronz Yazar
Cevap
18 Nis 2016

eski yugoslav ülkelerinin genellikle euro kullanmayısı bu destinasyonları ucuz kılan en önemli faktör şüphesiz ki. kimi ülkelerde 10€ ya çok kaliteli hosteller bulabiliriniz. ohrid, işkodra, budva, kotor, blagaj, mostar, niş seyahatinize yeni ufuklar açan şirin kentler olur kanaatindeyim. damak tadı bize yakın, insanı sıcak balkanlarda iyi vakit geçirmeniz dileğimle..

Cevap
18 Nis 2016

eski yugoslav ülkelerinin şehirlerinden  Kotor,Budva,Dubrovnik,Mostar,Ohri,belgrad özellikle görmenizi tavsiye ederim.

-