Google+

Arama formu

Soru

Herkese Merhaba 

Uzun zamandır yaptığım hiç bir şeyin keyif vermediğine ve bulunduğum ve yapmakta olduğum herşeyi bırakma isteği ile gidip geliyor iken buldum kendimi bu site de.

2018 yılını kendime 2. bir yaşam gözü ile ele alıp gezgin olmaya karar verdim. Profesyonel kariyer hayatımda birçok başarıya imza attım böyle giderse daha fazla katlanabilecek durumum olmadığına karar vererek. Fas yolculuğu ile ( Casabalanca) filminden esinlenerek öncelikle bu coğrafya'da başlayıp daha sonrasında tamamiyle rüzgarın yön vermesi ile seyahet etmeye başlıyorum.

Bu süreçte dahil olmak isteyen ve aynı pencereden bakan yol arkadaşları ile keyifli olabileceğini düşünüyorum.Zorunlu olmayan hiçbir şeye para harcamadan, sadece yaşamak için yaşa mantığı ile bir seyahet planlıyorum.

Umarım benim gibi düşünen birileri çıkar, daha fazla detay için mesajlarınızı bekliyorum.7

Teşekkürler.

Ahmethan

Cevap

Tayfuneker
23 Eyl 2018

Su an herseyimi birakip gitmem gerektigimi dusunuyorum. Maddi gucum cok kuvvetli deil ama bi sekilde cok onemli olmadigini dusunuyorum. Fakat bu is icin sanirim arkadasinin olmasi cok onemli. Benim gibi dusunuyosaniz tayfuneker6262@gmail yazabilirsiniz. Cunku artik sisteme uymak istemiyorum