Google+

Arama formu

gürcistana gıdenler nasıl bır yer oldugundan bılgı verırmısınız

Soru

gurcıstan  hakkında  bılgı  almak ıstıyorum gıdenlar  nasıl  bır  yer  oldugunu  soylerlerse  memnun olurum  kısacası  hayat  gurcıstanda nasıl

Cevap

lokmanysr
18 Nis 2016

2 defa gittim ve karadenizin uzantısı olarak düşünün . Yabancılık çekmiyeceksiniz . Türkleri özümsemişler. Batum renkli sahte bir hayat. 
Çok güzel doğal güzelliklere sahip bir ülke . Deniz olarak kabulhetide bulundum taşlık bir sahil . Voleybol oynayanların arasına katılmıştım . Müslüman halkda bulunuyor az da olsa batumda. 

Cansu KARADAĞ
18 Nis 2016

Merhaba, 

Ben Batuma gittim çok beğendim bence kesinlikle gezmeye değer havası doğası süper ama tabi Türkiye'den en az 10 yıl geride ve Müslümanlar için yemek problem. 

İyi gezmeler dilerim. 
www.gezionerileri.com

 

ferid fikret ko...
18 Nis 2016

gürcistan türkiyeden ucakla trabzon oradan otobüsle yada kendi aracınızla gidebileceginiz yakın yer fakat dırek ucus bulunmasına ragmen tavsıye etmıyorum asırı pahalıdır onun yerıne yarıya ındırgemek ıcın trabzon gürcistan yapmanız gezilecek yerler bakımından zugdıdı ve kabuletı küçük gürcistanı tavsıye ederım bıraz lazcanız ve gurcucenız varsa cok guzel seyahat olur altın post ve lazıum zıyaret edebılırsınız batum bıraz pahalı fakat zugdıdı de oteller sıcak ve uygundur yemek problem degıl orada guzel laz ve gurcu restoranları var xinkali yemenızı tavsıye ederım birde yanınızda antıbıyotık göturmeyın malum fakır ulke havadan nem kapıp tutuklanmayın 

Can SARICA
18 Nis 2016

Tiflis çok güzel ve ucuz bir şehir, Avrupa başkentleri gibi, mutlaka görmek gerek. Batum yazlık mekan plaj ve kumarhaneler ile meşhur. Signaghi orta çağ şehri, çok mistik bir yer, kalesi, maanastırları, tarihi evleri var, şarap tadımları yapılabilir. Mtstheka da eski kiliseler var. En güzel yerler ise Mestia ve Kazbegi, Kafkas Dağları'nın etekleri. İlk sefer için buralar yeter sanırım.