Google+

Hafta sonu kısa geziler için nereleri uygun olabilir?

Hafta sonu kısa geziler için nereleri uygun olabilir?

14425 Ara 2016Tartışma

Merhaba,

Şuana kadar avrupa ülkeleri ağırlıklı gezdim ancak bunların %80 nini öğrencilik hayatımda tamamladım. Kalan %20 lik kısmınıda da yaz tatillerimde yada iş gezilerim için gitiğimde kaldığım ekstra haftasonlarıyla tamamladım. Hafta sonları kısa tatiller planlamak istiyorum. Bunlar için önerileriniz nereleri olu ? Teşekkürler,

Cevap
26 Ara 2016
Budapeste

Merhaba - THY'nin artık çok fazla bölgeye sık uçuşu olması nedeniyle kimi zaman iki saatlik bir uçuşla cumartesi sabahı gidip, pazar akşamı dönüş şeklinde birçok seyahat olanaklı. Ben son bu şekilde Budapeşe - Macaristan'a gittim. Alterantif bir Avrupa şehri görmek isterseniz öneririm. Burcu (tr.bizarrejourneys.com)

picture-30521-1438086538
Gezgin
Cevap
29 Ara 2016
Danimarka

Sanirim Iskandinav ulkelerini gezmemissiniz.Bu yuzden Kopenag hem Turkiyeden ulasim hemde sehri gezme acisinda cok uygun. Kopenhagdan normal trenle Isvecin Malmo sehrine dgiebilirsiniz 30 dk'da ( belkide daha kisa bir surede ) .Kisa bir sehir gezisinde 2 ulke ve 2 ayri sehir gorme imkaniniz olcak. Ben yapmistim. Abime tavsiye ettime o da cok memnum kaldi.

Cevap
14 Oca 2017
Hafta sonu kısa geziler için nereleri uygun olabilir?

Çok teşekkür ederim, planlarıma ekledim. Normalde geçtiğimiz yaz iskandinavya turum vardı ama iptal etmek durumunda kaldım ilk fırsatta dediğiniz bilgileri  kullanarak tekrardan ayarlayacağım . Budapeşteye bir kere gitme fırsatım oldu çok beğenmiştim, hafta sonu için değerlendirilebilecek bir yer . Teşekkür ederim :)