Google+

Arama formu

Hafta sonu kısa geziler için nereleri uygun olabilir?

Soru

Merhaba,

Şuana kadar avrupa ülkeleri ağırlıklı gezdim ancak bunların %80 nini öğrencilik hayatımda tamamladım. Kalan %20 lik kısmınıda da yaz tatillerimde yada iş gezilerim için gitiğimde kaldığım ekstra haftasonlarıyla tamamladım. Hafta sonları kısa tatiller planlamak istiyorum. Bunlar için önerileriniz nereleri olu ? Teşekkürler,

Cevap

Bizarre Journeys
26 Ara 2016

Merhaba - THY'nin artık çok fazla bölgeye sık uçuşu olması nedeniyle kimi zaman iki saatlik bir uçuşla cumartesi sabahı gidip, pazar akşamı dönüş şeklinde birçok seyahat olanaklı. Ben son bu şekilde Budapeşe - Macaristan'a gittim. Alterantif bir Avrupa şehri görmek isterseniz öneririm. Burcu (tr.bizarrejourneys.com)

tuncmt
29 Ara 2016

Sanirim Iskandinav ulkelerini gezmemissiniz.Bu yuzden Kopenag hem Turkiyeden ulasim hemde sehri gezme acisinda cok uygun. Kopenhagdan normal trenle Isvecin Malmo sehrine dgiebilirsiniz 30 dk'da ( belkide daha kisa bir surede ) .Kisa bir sehir gezisinde 2 ulke ve 2 ayri sehir gorme imkaniniz olcak. Ben yapmistim. Abime tavsiye ettime o da cok memnum kaldi.

Derya Demirsoy
14 Oca 2017

Çok teşekkür ederim, planlarıma ekledim. Normalde geçtiğimiz yaz iskandinavya turum vardı ama iptal etmek durumunda kaldım ilk fırsatta dediğiniz bilgileri  kullanarak tekrardan ayarlayacağım . Budapeşteye bir kere gitme fırsatım oldu çok beğenmiştim, hafta sonu için değerlendirilebilecek bir yer . Teşekkür ederim :) 

hohhoyyt
06 Mar 2017

Daha önce gittiniz mi bilmiyorum ama Tiflis ve Bükreş hafta sonu gezmek için çok ideal yerler. Şehir merkezleri dışında Tiflis'ten Gürcistan şarap bağları rotasını gezebilirsiniz. Bükreş'ten de Transilvanya gezisi yapabilirsiniz. Deniz (www.hohhoyyt.com)

love_store
09 Mar 2017

Merhabalar hafta sonu gezi için bence yurt dışı çok uygun degil nedeni ise hava limanı kalabalık iki günlük seyahat için sizlere yakın olan sapanca,bolu gölcük,kapadokya sayabilirim tabi arzunuz bilir saygılarımla.Akademisyen.

gezmek_guzel
25 Nis 2017

Eğer başına sonuna birkaç gün eklemiyorsak biz haftasonu gezileri için hep yurtiçi rotalar tercih ettik. bir çoğunu haritalı gezi planları ile birlikte sitemizde anlattık, Haftasonu gezileri linkine göz atmanı öneririm.