Google+

Arama formu

Haziran-Eylül ayları arasında Ege Tatili veya Avrupa tatili arkadaşı?

Soru

Merhaba,

Haziran-Eylül ayları arasında yaz dönemi, Ege veya Avrupa Tatili (Yunanistan,İtalya, İspanya gibi) planlıyorum. 26 yaşındayım, bayanım, öğrenciyim. 26-30 yaşları arasında yol arkadaşı arayan bay-bayan farketmez uyarsa arkadaşlık edebilirim. Yeni arkadaşlıklar edinmek için böyle bir yol denemek istedim.

Cevap

Ferhat Dağdelen kullanıcısının resmi
Ferhat Dağdelen
19 Nis 2019

Selam Helenix

Eylül ayı için özellikle İtalya ve İspanya için yol arkadaşı olabilirim. İkiside önceden gördüğüm ülkeler vede daha görülecek çok yerleri :))
düşünürsen mail adresim ferdag007@hotmail.com

gurselaksu kullanıcısının resmi
gurselaksu
08 May 2019

Merhaba yaş kriteri uymuyor ancak Ege geçtiği için yazmak istedim. Aracımla Temmuz ayında İstanbul'dan yola çıkıp Antalyaya kadar gezmeyi planlıyorum. Eğer bilgi almak ister veya bana katılmayı düşünürseniz İnstagram'dan dm ile bana ulaşabilirsiniz.
İnstagram : gursel.aksu (Profil fotoğrafım aynı.)

ilker862659 kullanıcısının resmi
ilker862659
19 May 2019

Selam avrupada min.5 ulke gezmeyi istiyorum seninde belirttigin gibi yeni dostlar ile kesfetmenin paha bicilemez oldugunu dusunenlerdenim eger goruslerimiz uyum saglarsa dunyayi beraber gezmeyi isterim .ilgilenirsen tabi.

Onurfdn kullanıcısının resmi
Onurfdn
24 May 2019

Merhaba eylül ayında 1 haftalığına İtalya'ya (Roma - Floransa - Pisa) gitmek istiyorum. Eğer ilgilenirsen iletişime geçebilirsin. Mail: onr_fdn_988@hotmail.com

Murat Yıldırım3 kullanıcısının resmi
Murat Yıldırım3
04 Ağu 2019

Merhaba, yas olarak uygunuz. Çalışmaktan sıkılmış bir mühendis olarak kafamı dağıtmak istiyorum.
Bunu tanımadığım gmörmediğim biriyle yapmak heyecan verici olacak, Tayland turu düşünüyorum tabi Ege Akdeniz de olabilir ülke sınırları içinde
düşünmek istersen bana ulaşabilirsin, instagram veya sitedeki mailimden. 
insta :  mrt__yldrm