Google+

Arama formu

Kışlık mont tavsiyesi

Soru

Merhaba arkadaşlar, kış tatilleri için bir mont istiyorum ancak çok kararsız kaldım. Alırken nelere dikkat etmeliyim, bir de The North Face ile Columbia arasında hangisini tercih ederdiniz? Teşekkürler şimdiden:)

Cevap

TUĞÇE YILMAZ kullanıcısının resmi
TUĞÇE YILMAZ
18 Nis 2016

Selam Ceren,
Bence alırken öncelikle rüzgar geçirmemesine kesinlikle dikkat etmelisin. Bazı montlar gerçekten çok ağır oluyorlar, bu nedenle hangisi daha hafifse onu tercih edebilirsin. diğerleri, tipi, rengi, fiyatı senin tercihin tabii ki:) sevgiler

lokmanysr
18 Nis 2016

Selamlar, north face . "gürkan genç ekipmanlar" diye aratırsanız googleda, ne kadar iyi bir tercih olacağı çıkacakdır ortaya. 

ÖZLEM YILDIRIM kullanıcısının resmi
ÖZLEM YILDIRIM
18 Nis 2016

Ben sand marka mont kullanıyorum kış seyahatlerımde Danimarkaya ait bir marka ( moncler den sonra favorım) North face'ınde hafıf modellerı var.. Elımdekı tum montlardan daha hafıf hava akımını gecırmedıgı ıcın karda da ruzgarda da ılık havadada rahatsız etmıyor,yagmurda ıslansa hızlı kurur.tum bunların ıcınde en onemlısı  agır olmaması gezerken ustunuzdekı hersey agırlık yapıyor bır zaman sonra bır de mont agır olursa yollar bıtmez .