Google+

Makedonya'da nerleri gezmeli, neler yapmadan gelmemeli?

307027 Eki 2013Tartışma

Yakın zamanda Makedonya seyahatine çıkma planım var. Kış mevsimini de göz önüne alarak neler önerirsiniz. Gitmişken hangi şehirleri görmeli, neler yapmalı?

Yakınlardaki hangi komşu ülkelere de ziyaret yapsam iyi olabilir? Pek zaman sorunum yok.

Cevap
18 Nis 2016
Makedonya gezilecek yerler

Makedonya'da kış şartları ağır oluyor. Üsküp,Ohri ve Manastır gezilmesi gereken yerlerin başında geliyor. Üsküp için 1 gün yeterken Ohri ve civarı için 3 gün konaklama gerekir. Makedonya'dan Arnavutluk'a geçebilir, özellikle Berat ve İşkodra şehirlerini görebilirsiniz.

Cevap
18 Nis 2016

Merhaba, Makedonya'ya 3 yıl önce Kasım ayında gitmiştim ama yolları çok iyi değildi. Burada Ohrid Gölü'nü ve Üsküp'ü zaten kaçırmazsınız ama bence oraya gitmişken Bosna-Hersek ve Karadağ'ı da gezinize ilave edin :) . Yalnızca Makedonya çok küçük bir ülke , Karadağ'da Kotor , Bosna Hersek'te Mostar kaçırılmaması gereken yerlerden , sevgiler, iyi gezmeler :)
http://www.supergezginler.com/avrupa-europe/bosnahersek-bosnia-herzegovina/ 

Cevap
18 Nis 2016

Hüsnü bu kış mevsiminde oralarda ne kadar dayanabileceğim bilmiyorum. Ben sıcak severim. Verdiğin bilgiler için teşekkürler. Aklımda tutacağım.

Cevap
18 Nis 2016

Çok teşekkürler süpergezgin :) vakit olur da, soğuktan erken kaçmazsam eğer Bosne-Hersek ve Karadağ'da planda var. Ancak sanırım o taraflara bahar sonrası gitsem daha iyi olacak gibi.

-