Google+

Arama formu

Mısır , Fas ya da Polonyanın Clupları

Soru

Merhaba Arkadaşlar

Direk konuya girmek istiyorum.1,5 aylığına yurtdışına gitme imkanım var. Seçme bana ait. Polonyada bulundum. Gece hayatı inanılmazdı. Ve hala beni çekiyor. Not yaşım sadece 22 :)

Şimdi farklı bi yere gitmek var. Morocco gibi, Alexandira'yı görmek gibi.  Ama bunları yaparken o clupları görememek de var. Şimdi buralara gitsek gece hayatı nasıl olur ? giden gören var mı ?

Cevap

hakan karadağ
18 Nis 2016

selam. şimdi yurtdışı düşünüyorsan, eglence ve gece hayatı istiyorsan gidecegin yer ya tayland, yada mısır.. sharm veya hurghada.. bende kısmet olursa hurghada gitmeyi planlıyorum. aralık ayında.. ama tabiki 1.5 ay uzun süre.. ben sadece 8 gün için gidecegim. nereya gidersen git. 1.5 ayda bir yerde kalırsan sıkınrtıdan patlarsın..

Ali Güngör
18 Nis 2016

hocam iyi diyosn hoş diyorsunda Mısırdan bahsediyoruz. Ben pek bilmem ama hani Mısır ha. Ne kadar gece hayatı veya eğlence olur. Tecrübeniz var mı ?

Bende keyfe kadar istersem 10 günde kalırım. 

Mert Ergül
18 Nis 2016

1,5 ay ise Taylanda gideceksin Pattaya Phuket vs gezersin gece hayatı sınırsız, yada Mısıra gideceksi Sharm'a Pacha Club çok iyidir Avrupayı aratmaz ama en fazla 1 hafta kalırsın sonra sıkılırsın Kahire ye 8-9 saat kadar İskenderiye ye de 12 saat kadardır