Google+

Arama formu

Selamlar .. Sizce tek başına avrupa turu nasıl yapılır ? :)

Soru

ben daha önce ssadece abd ve japonyaya gitmiştim o da ailemle . fakat şimdi ilk kez kendim gitmek istiyorum . işim yüzünden vardiyalı çalışıyorum bu yüzden de hiç bir arkadaşım bana ayak uyduramıyor .  ekimin ilk haftası gibi avrupaya gitmek  istiyorum . sizce ilk olarak nereden başlamalıyım ? tur  şirketlerine pek güvenmiyorum . toplam bütçem her şey dahil 3-4000 tl arası . smesela ispanya istiyorum ilk olarak ..  izce ekonomik bir gezi nasıl planlayabilirim ? 

Cevap

tuncmt
13 Eyl 2016

Merhaba, Avrupa seyahatine nereden baslamayalim diye bize sormadan once. Avrupada seni nereler cezbediyor buna cevap verirsen seyahatinin baslangic noktasini da bulmus olursun.

Avrupada ki pek cok ulke de fiyatlar ayri oldugu icin yeme-icme , konaklama ucretleride ona gore degisiyor. Butcen ne durumda bu da seyatinin nereden baslayacacagina /baslamasi gereketigine ve nereleri gormen gerekecegine bir ornek.

Tekbasina seyahat etmek tabiki  mumkun eger. Nereleri gormek istedigini soylersen ona gore yardimci olabilir .Burada tek tek butun ulkeleri anlaatmam mumkun degil

tuncmt
13 Eyl 2016

Ispayaya girmet isteiginiz simdi gordum.  Madrid ,Barcelona , Valenia Toledo .Ispanyada cok rahatlila gorebileceginiz yerler. Bir sehirden bir baska sehre gidisde uygun.