Google+

tayland

66422 Kas 2014Tartışma

Slm arkadaşlar bende mart ya da nisan  ayı içerisinde Taylanda gitmeyi düşünüyorum ... ama tek başıma da gitmek istemiyorum ... daha önce giden ya da benim gibi ilk defa gitmek isteyen arkadaşlar bana parkerkent65@gmail.com mail adresinden ulaşabilirler...

drakkar
Gezgin
Cevap
18 Nis 2016

selam
olakı kımse gelmez,sende tek gıtmek ıstemıyorum diye sakın gıtmemezlık etme,o kadar dıyorum :)

dunyazat
Gezgin
Cevap
18 Nis 2016

nasıl gitmez kimse oraya :) geçen yaz gittik iki kişi. ilk olarak kamboçya'ya geçtik ve şimdiki aklım olsa orada daha fazla zaman geçirirdim. tayland'a kadar gidip de kamboçya'da angkor wat'ı dolaşmadan gelmeyin derim. orada kalmak için önerebileceğim harika bir yer de var: serenite. hem uygun, hem el üstünde tutulursunuz, hem bir odalarına bakın derim netten :), hem de çok tatlı bir rehberleri var.
tayland'da bangkok sevdiğim bir şehir olmadı, samui adası eğer oranın fiyatlarına göre yüksek ücret verirseniz güzel bir yer. yoksa bodrum barlar sokağı tadında yerlerde kalabilirsiniz, bizim başımıza geldi, ayrıldık ikinci gün. tayland'da şiddetle önereceğim yer yağmur ormanları kısmı, samui adasından botla geçip minibüslerle götürülüyorsunuz. sanırım kaldığımız yerin adı riverside gibi bir şeydi ve çok güzel bir deneyimdi. en kısa zamanda ama bu sefer sadece kamboçya'yı dolaşmak üzere gitmek istiyorum ben de.

Cevap
18 Nis 2016

Bangkok'u nasıl sevmediniz bende ona şaşırdım şimdi :) bende Bangkok hastası bi insanım, Haziran ayında Vietnam-Kamboçya-Tayland-Malezya ve Singapur rotası düşünüyorum ama Vietnam vize konusunda epey katı onu listeden çıkarıcam büyük ihtimalle Kamboçya konusunda ve Samui konusunda tavsiyelerinizi notlarıma aldım mutlaka dikkate alıcam :)

Cevap
18 Nis 2016

bahsettiğiniz yer burası sanırım http://www.sereniteguesthousesiemreap.com/house.html
peki buranın angkor wat'a uzaklığı ne kadar acaba ?

-