Google+

Arama formu

TAYLAND HAKKINDA TAVSİYE LAZIM

Soru

SLM ARKADAŞLAR,7 AĞUSTOSTA TAYLANDA GİDİYORUM.İLK KEZ GİTTİĞİM İÇİN BAZI TAVSİYELER GEREKLİ.GEZİLECEK YERLER VE GECE HAYATI İÇİN TAVSİYESİ OLAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİRMİ?

Cevap

Gezimanya
18 Nis 2016

Merhabalar,

Aşağıdaki bağlantıdan Tayland'la ilgili pek çok bilgiye ulaşabilir, destinasyonlar bölümünde Tayland'da bulunan şehirleri inceleyebilirsiniz.

Ayrıca soldaki menüde bulunan Gezi Notları kısmından Tayland'a giden gezginlerin yazdıkları yazıları okuyabilirsiniz.

http://gezimanya.com/lokasyon/tayland

Erdem Çelik
18 Nis 2016

   Tayland ile ilgili editörün dediği gibi bir çok yerden bilgi alabilirsin ancak özel olsun dersen face den yada macera039@hotmail.com adresimden bana ulaşabilirsin , yardımcı olabilirsem bende sevinir memnun olurum , kısmetse bir ay sonra bende düşünüyorum.

metinozzy
18 Nis 2016

Erdem Çelik numaram 05324515284 .mesaj atarsan ararı.tşkler

kayasvg
18 Nis 2016

Merhaba, Tayland'da şehir merkezinde yapılacak çok fazla şey olduğunu düşünmüyorum. Biz phuket e geçmistik. Planlarınizda vardır diye düşünüyorum. Yüzen çarşısı var, dibine kadar gittiğim halde nehrin kokusuna ve pislige daha fazla katlanamadigim için yüzen çarşıyi gecmedik. Akşam pazarları var, dolaşın bence ve bazı şeyler alabilirsiniz. Barlar sukhumvit sol 4 üzerinde yani lady boy sokağında. O sokakta Istanbul restaurant var ve orada yemek yiyebilirsiniz. Ben kilo vermistim o gezi boyunca ve dönüşte o restaurant i Keşfetmek tık. Girer girmez gözüm döndü ve bi sürü şey istemiştim ve ayran içer İçmez migdem o hale gelmiş ki istifa ettim kendime geldim de yemek yiyebildim:)) tuk tuşlarla gezin bence daha zevk alırsınız. Iyi eglenceler:)

Erol Cebi
18 Nis 2016

Sen git eglene seni orda bulur)

Mert Ergül
18 Nis 2016

Bikaç gün mutlaka Bangkok'a ayır derim hemen phuket pattaya vs geçme gerçekten görülmesi keşfedilmesi gereken bir şehir Bangkok ben çok beğenmiştim