Google+

Arama formu

Tayland'a bayan yol arkadaşı bulmak bu kadar zormu?

Soru

İkinci kez gideceğim Tayland'a eşimin işlerinin yogunlaşmasından dolayı bu sefer tek başıma gidiyorum. 12 Nisan-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında orada olacagım.Bayanların guvenle seyahat edebılecegı bır ulke.Bir bayan olarak elbette yanıma gece hayatı için gidecek bir erkek yol arkadaşından ziyade uyumlu,meraklı,kültürlü bir bayan yol arkadaşı arıyorum.İki bayan çok rahat gezebiliriz.İletişim için eren_mode@hotmail.com adresinden direk ulaşabilirsiniz.Bu arada nisan-mayıs orda düşük sezon olacagı için bütçe daha ekonomık.

Cevap

Berrak Chi1
18 Nis 2016

keşke katılabilsem, malesef aralık ayında gittim, çok da isterdim, iyi yolculuklar, umarım bulursunuz :)

Ozzylem
18 Nis 2016

Ben de nisan 13-30 arasında gitmek istiyorum.fakat öncelikli olarak turla gitmek daha ekonomik ve kolay geliyor .eğer isterseniz oda arkadaşı olabiliriz.

cell
18 Nis 2016

tayland gitmek istediğiniz süre en yogun sezondur.su bayramı sonkran 13 nisandan başlar 18 nisandan biter.o süre içerisinde hiç ekonomik değildir oteller olsun ulaşım olsun.hava alanında giriş için bekleyeceginiz sırayıda saymıyorum..10 yıldır sürekli gider gelirim tayland da.senenin 1 ayı orda 4 ayı türkiyede kalıyorum. pattaya da central yanında view talay da kalıyorum sürekli.. yanlız türkiyeden bir bayan yol arkadası bulmanız çok zor umarım bulursunuz..ayrıca gitmek isteyenlere yardımcı olurum..hertürlü konuda bilgi almak isteyen olursa kaangrtk@hotmail.com adrsinden sorabilirler..

Mutlueren
18 Nis 2016

Geçen sene yine 1 ay için bu mevsimde (nisan-mayıs) Tayland'daydım.Ekim-Mart arası yogunlugundan fazla değildi yoğunluk.Otel fiyatları Songkran'da farklı sadece.Hepimizin tecrubeleri farklı olabilir.Bana her turlu ekonomik geliyor Tayland bu arada.

Gökhan Aysoy
18 Nis 2016

Merhabalar,

www.turarkadasi.com üzerinden istediğiniz seyahat arkadaşları bulabilirsiniz.

Muzaffer Beler
18 Nis 2016

13 mart gırıslı 10 gun luk bır sayahatımız var 4 kısyız katılmak ısteyn varsa katılabılır

Sevgi Nur
18 Nis 2016

Bende henüz kimseyi bulamadım :((

Ogun Akay
14 May 2016

bir kaç ay sonra taylanda gidicem katılmak isteyen varmı

Ağah Alpay
17 Eyl 2017

Aynı düşüncede tiz isterseniz 1 aya kadar gidebiliriz
Osm.albora@gmail.com