Google+

Arama formu

Yaz döneminde yurtdışı gezisi için nereye gitsem?

Soru

Merhaba arkadaşlar..yaz döneminde yurtdışı gezisi yapmayı düşünüyorum bana önerebileceğiniz bir rotam tavsiye etsem..bu aralar biraz kararsızım  ülke olarak..değerlendirmem gerek..

Cevap

Selen Kucuk
18 Nis 2016

Nasıl bir tatil istiyorsunuz? Deniz- kum-güneş de olsun derseniz ben gecen sene yunan adaları yapmıştım. Hepsi birbirinden güzel, tavsiye ederim.

SONER GÜRKAN YÜCEL
18 Nis 2016

aslında riskli olan bölgeleri gezmeyi tercih ediyorum her zaman...Çünkü adrenalin dolu bir gezi düşünüyorum yurtdışı için..aklımda bir kaç yer var ama kararsızım..

TUĞÇE YILMAZ
18 Nis 2016

Benim önerim;Tibet ve Bhutan'a gitmediyseniz o bölge. Hatta araya bir de Sıkkım'ı eklerseniz adrenalin tarafını da Tsombo gölü ile tamamlamış olursunuz.

Burcu Dikmen
18 Nis 2016

Bence SriLanka yapın. Gezilecek görülecek o kadar değişik yerleri var ki. Hem adrenalin var, hem huzur. Dambulla, Kandy, Matale, Nuwara Eliya, Sigiriya,... hepsi ayrı keyifli...

MURAT Z. ÖZBİLGİ
18 Nis 2016

Sizin aklinizda olan yerler nerelerdi? Belki gittigimiz biryerler vardir icinde?

SONER GÜRKAN YÜCEL
18 Nis 2016

şimdiye kadar 19 ülke tamamladım ama tırmanış yapabileecğim dağlık alan istiyorum her zaman..

TravelSpree
18 Nis 2016

Deniz tatili isterseniz kesinlikle Mallorca'yı öneririm.

TUĞÇE YILMAZ
18 Nis 2016

Selam Soner Bhutan Paro'da Taktsang manastırını öneririm. Hiç bitmeyecek bir tırmanış gibi geliyor. Özellikle de o yükseklikte bir hayli zor oluyor.

SONER GÜRKAN YÜCEL
18 Nis 2016

Teşekkür ederim Tuğçe Yılmaz..adrenalini bol oluyor diyorsanız tırmanız anlamında Mutlaka o zaman Bhutan Paro'daki Taksang Manastırını da değerlendirmem gerekiyor..Bu güzel öeriniz için Listeme de burayı alıyorum bakalım..Gidip görmekte yarar olduğuna inanıyorum..İnşallah bol adrenalin-macera yaşarım kısmetse..değerlendireceğim burasını da bakalım..Teşekkür ederim..

Pınar Senay
18 Nis 2016

ben de bu yaz nereye gideceğine karar veremeyenlerdenim.Endülüslü ispanya mı, st. petersburg- moskova mı yoksa iskandinav ülkeleri mi?hangisini tavsiye edersiniz?

duyguirmak
18 Nis 2016

pınsar hanım reklam olur mu bilmiyorum ama ets de ramazan bayramı dahil 499 euroya 7 gece ispanya barcelona madrid var bir göz atın gayet uygun

ZEKİKASKAN
18 Nis 2016

Arkadaşlar ben 4 evrede kanser gibi bir hastalıgı yenerek hayata yenidden doğmuş biriyim ve hiç yurt dışına çıkmadım midilli adası iile başlamak istiyorum.. yeşil pasaport sahibiyim bana öneriilerinizi yardımlarınızı istiyorum varmı canı gönülden bana destek olacak arkadaşlar ?

ZEKİKASKAN
18 Nis 2016

zkaskan_@hotmail.de     mail adresim

gulfem Hantal
18 Nis 2016

Selamlar.
Kesinllikle Küba
Ülke baştan sona 1232.5 km  ..
Uçaktan inip hemen bir araba kiralayıp
Tüm şehirlerine gitmelisin

İyi  Tatiller 

Cengiz YILMAZ
18 Nis 2016

Merhaba dostlar...
Ben izci lideri eğitimcisiyim...Önümüzdeki yıl İstanbul'dan İsviçre'ye yürümeyi düşünüyorum...önümde Yaklaşık 2186 km. lik bir yol var ...Bu seyahatimde üstesinden gelmem gerekenler nelerdir?
Ülke geçişleri, almam gereken vizeler, transit  geçişler  vb. yapmam gerekenler hakkında deneyimli arkadaşların yorum ve önerilerini bekliyorum....

Kemal Donmez
18 Nis 2016

Değerli Arkadaşlarım,emekliyim,yeşil pasaportum var,42 ülke gezdim,11 tura katıldım,tek kişi yatak farkı en az 2000 euro ödedim,artık sırt çantalı 2 kişi veya grupla paylaşımlı oda  ve seyahat arkadaşı arıyorum,artık yatak farkı ücretini arkadaşlarımla extra ve günlük zaruri masraflarımızda (yemek-otobüs-çay-kahve)ben karşılamak istiyorum,dünyanın her yerine seyahat edebilirim,uyumlu,SPORTMEN ve HİPERAKTİFİM,10 Maraton koşusunda 21km,15km,10km koştum,her gün düzenli koşarım.
tel:0532 670 59 19 whatsapp

ebrubhcl
18 Nis 2016

pınar senay yazını okudum da iskandinav ülkelerine gitmedim ancak st. petersburg ile barcecolna arasında kaldıysan st. petersburg a gitmeni öneririm özellikle beyaz geceler zamanını ayarlamaya çalışırsan daha da memnun kalırsın