Google+

Yaz döneminde yurtdışı gezisi için nereye gitsem?

2212806 Kas 2013Tartışma

Merhaba arkadaşlar..yaz döneminde yurtdışı gezisi yapmayı düşünüyorum bana önerebileceğiniz bir rotam tavsiye etsem..bu aralar biraz kararsızım  ülke olarak..değerlendirmem gerek..

Cevap
18 Nis 2016
Yaz döneminde yurtdışı gezisi

Nasıl bir tatil istiyorsunuz? Deniz- kum-güneş de olsun derseniz ben gecen sene yunan adaları yapmıştım. Hepsi birbirinden güzel, tavsiye ederim.

Cevap
18 Nis 2016
Yaz döneminde yurtdışı gezisi

aslında riskli olan bölgeleri gezmeyi tercih ediyorum her zaman...Çünkü adrenalin dolu bir gezi düşünüyorum yurtdışı için..aklımda bir kaç yer var ama kararsızım..

Cevap
18 Nis 2016
Yaz döneminde yurtdışı gezisi

Benim önerim;Tibet ve Bhutan'a gitmediyseniz o bölge. Hatta araya bir de Sıkkım'ı eklerseniz adrenalin tarafını da Tsombo gölü ile tamamlamış olursunuz.

Cevap
18 Nis 2016

Bence SriLanka yapın. Gezilecek görülecek o kadar değişik yerleri var ki. Hem adrenalin var, hem huzur. Dambulla, Kandy, Matale, Nuwara Eliya, Sigiriya,... hepsi ayrı keyifli...

Cevap
18 Nis 2016

Sizin aklinizda olan yerler nerelerdi? Belki gittigimiz biryerler vardir icinde?

Cevap
18 Nis 2016

şimdiye kadar 19 ülke tamamladım ama tırmanış yapabileecğim dağlık alan istiyorum her zaman..

Cevap
18 Nis 2016

Deniz tatili isterseniz kesinlikle Mallorca'yı öneririm.

Cevap
18 Nis 2016

Selam Soner Bhutan Paro'da Taktsang manastırını öneririm. Hiç bitmeyecek bir tırmanış gibi geliyor. Özellikle de o yükseklikte bir hayli zor oluyor.

Cevap
18 Nis 2016

Teşekkür ederim Tuğçe Yılmaz..adrenalini bol oluyor diyorsanız tırmanız anlamında Mutlaka o zaman Bhutan Paro'daki Taksang Manastırını da değerlendirmem gerekiyor..Bu güzel öeriniz için Listeme de burayı alıyorum bakalım..Gidip görmekte yarar olduğuna inanıyorum..İnşallah bol adrenalin-macera yaşarım kısmetse..değerlendireceğim burasını da bakalım..Teşekkür ederim..

Cevap
18 Nis 2016

ben de bu yaz nereye gideceğine karar veremeyenlerdenim.Endülüslü ispanya mı, st. petersburg- moskova mı yoksa iskandinav ülkeleri mi?hangisini tavsiye edersiniz?

Cevap
18 Nis 2016

pınsar hanım reklam olur mu bilmiyorum ama ets de ramazan bayramı dahil 499 euroya 7 gece ispanya barcelona madrid var bir göz atın gayet uygun

Cevap
18 Nis 2016

Arkadaşlar ben 4 evrede kanser gibi bir hastalıgı yenerek hayata yenidden doğmuş biriyim ve hiç yurt dışına çıkmadım midilli adası iile başlamak istiyorum.. yeşil pasaport sahibiyim bana öneriilerinizi yardımlarınızı istiyorum varmı canı gönülden bana destek olacak arkadaşlar ?

Cevap
18 Nis 2016

zkaskan_@hotmail.de     mail adresim

Cevap
18 Nis 2016

Selamlar.
Kesinllikle Küba
Ülke baştan sona 1232.5 km  ..
Uçaktan inip hemen bir araba kiralayıp
Tüm şehirlerine gitmelisin

İyi  Tatiller 

Cevap
18 Nis 2016

Merhaba dostlar...
Ben izci lideri eğitimcisiyim...Önümüzdeki yıl İstanbul'dan İsviçre'ye yürümeyi düşünüyorum...önümde Yaklaşık 2186 km. lik bir yol var ...Bu seyahatimde üstesinden gelmem gerekenler nelerdir?
Ülke geçişleri, almam gereken vizeler, transit  geçişler  vb. yapmam gerekenler hakkında deneyimli arkadaşların yorum ve önerilerini bekliyorum....

Cevap
18 Nis 2016

Değerli Arkadaşlarım,emekliyim,yeşil pasaportum var,42 ülke gezdim,11 tura katıldım,tek kişi yatak farkı en az 2000 euro ödedim,artık sırt çantalı 2 kişi veya grupla paylaşımlı oda  ve seyahat arkadaşı arıyorum,artık yatak farkı ücretini arkadaşlarımla extra ve günlük zaruri masraflarımızda (yemek-otobüs-çay-kahve)ben karşılamak istiyorum,dünyanın her yerine seyahat edebilirim,uyumlu,SPORTMEN ve HİPERAKTİFİM,10 Maraton koşusunda 21km,15km,10km koştum,her gün düzenli koşarım.
tel:0532 670 59 19 whatsapp

Gezgin
Cevap
18 Nis 2016

pınar senay yazını okudum da iskandinav ülkelerine gitmedim ancak st. petersburg ile barcecolna arasında kaldıysan st. petersburg a gitmeni öneririm özellikle beyaz geceler zamanını ayarlamaya çalışırsan daha da memnun kalırsın 

-