Banu Demir'den Yeni Bir Kitap: Seans

Gezdiği yerlerle ilgili deneyimlerini ve önerilerini Gezimanya'da yayınlayan yazar Banu Demir, ikinci kitabı Seans ile insanlara "değişim" kavramıyla ilgili önemli bilgiler aktarıyor. Ayrıca kitap sayesinde okuyucular, bugüne dek göz yumdukları sorunlara farklı bir açıdan bakabilmekle ilgili yeni bir bakış açısı keşfediyor. 

1

Kitap Hakkında

İnsanlara her şeyin değişebileceği ve iyileşebileceği umudunu veren Banu Demir’in yeni romanı Seans,Sumru Yayınevi’nden çıktı. Seans, yaşadığınız, göz yumduğunuz hatta sineye çektiğiniz sorunlara başka bir gözle bakmanızı sağlıyor.

Yazar               : Banu Demir
Yayınevi:         : Sumru Yayınevi

Yayın Tarihi    : 2020-12-22

ISBN                : 978-605-06030-7-1

Baskı Sayısı     : 1

Sayfa Sayısı     : 128

Türü                : Roman

Cilt Tipi           : Karton kapak

Kâğıt Cinsi      : Kitap kâğıdı

Boyut              : 13.5 X 21

Fiyatı               : 18 TL

2

Alda, Samrina, Monica, Isabella ve Dorothy. Çeşitli ülkelerden ve kültürlerden gelen birbirinden farklı beş kadın… Tek ortak noktaları, ruhlarında saklı kalan bir şeylerin peşinde olmaları. Birlikte katılacakları Psikolog Meral’in yönettiği meditasyon seansı hayatlarını değiştirebilecek mi? Dönüşmek ve yaşadıkları acılardan kurtulmak isteyen bu kadınlar sorunlarını çözebilecek güce sahip olabilecekler mi? 

2018 yılında yayımlanan ilk fantastik romanı Geçmiş, Gelecek ya da Şimdi‘den sonra Banu Demir bu kez Seans romanıyla raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

 Banu Demir’in romanı, ruhunuzun derinlerine gömülmüş, gün yüzüne çıkmak istemeyen travmalarımıza,içten içe bizi rahatsız eden ama sebebini bilmediğiniz sıkıntılara ışık tutuyor. Hatta bize zarar verenin karşımızdakinden çok, kendimizi algılayışımızla ilgili olduğuna vurgu yapıyor. Küçücük farkındalıklarla çakralarımızı dengeleyerek sorunların üstesinden nasıl gelebileceğimiz konusunda bize rehberlik ediyor. Yedi ana çakra az ya da çok çalıştığında neler yaşayacağımızı, seansa katılan kadınların hayatında bizzat deneyimleyebiliyoruz.

Banu Demir’in kaleme aldığı, editörlüğünü Mürsel Çavuş’un üstlendiği Seans bir solukta okuyacağınız, okurken kendinizi sorgulayacağınız çok özel bir roman.

3

Yeni bir “ben”le tanışmaya hazır olun!

Banu Demir Kimdir?

İstanbul doğumlu yazar İstanbul Üniversitesi Radyo-TV ve Marmara Üniversitesi Contemporary Business Management bölümlerinden mezun olduktan sonra İngiltere’de, Nescot College’da okudu. On bir sene reklam sektöründe müşteri temsilciliği ve müşteri ilişkileri direktörlüğü yaptı. 2000-2004 yılları arasında Frankfurt’ta serbest reklam danışmanlığı yaptı. 2006-2015 yılları arasında Amerikan kökenli bir çocuk eğitim merkezinin kurucu ortaklarından oldu. İlk romanı Geçmiş, Gelecek ya da Şimdi 2018 Mayıs ayında yayımlandı. Gezimanya sitesinde uzun yıllardır gezi yazarlığı yapan Demir, 2008 yılından bu yana spiritüel çalışmalara duyduğu ilgi nedeniyle birçok eğitim aldı. Usui ve Kundalini Reiki Master olanyazar ikinci kitabı olan Seans’ta deneyimlerine de yer verdi. 

[email protected]                  instagram: banuyollarda

4