Cruise İle Dünyanın Keşfi: Havlu Hayvanlar

Cruise ile Dünyanın Keşfi yazı dizime bu sefer özel bir konu ile devam ediyorum. Seyahat ettiğiniz gemilerde, akşam odanıza geldiğinizde, her gün değişik şekillerde havludan hayvan şekilleri yapılarak sizler için bir hoşluk yaratıldığına şahit oldunuz mu? Evet bindiğiniz her gemide, bilhassa Carnival şirketinin gemilerinde bu adettendir.

Burada çalışmaya başlayan kabininizin sorumluları bu konuda mutlaka eğitilirler. Hatta bu şekillerin nasıl yapıldığına ilişkin kitaplar bile vardır ve bazı gemilerin mağazasında satılırlar. İşte toparladığım ve fotoğrafını çektiğim bu fotoğrafların bir gün lazım olacağını biliyordum. İşte o gün gelmiş ki ben de sizlerle bunları paylaşıyorum. Bakın işte tavus kuşu, kuğu ve vatoz balığı yatağınıza yan gelmiş yatıyor.

Siz de böyle hayvanları hiç fotoğraflamış mıydınız?  Böyle fotoğraflarınız var ise benimle paylaşır mısınız?

Bu arada nasıl yapıldığına ilişkin bir linki de meraklıları için şimdiden paylaşıyorum: http://www.carnival.com/cms/funville/pdf/towel_animals.pdf

Devam ediyorum, işte 3 adet fotoğraf daha; goril, şımarık köpek ve kurbağa.

Listemde 2 tane de insan şekli varmış. İşte uzanan kovboy ve düşünen Eskimo…

Fino köpeğimizi ve pengueni de unutmayalım diyorum, bir gün işimiz düşebilir!

İşte şöyle bir hoşluk olsun ve gemilerde ne kadar zor bir hayatımızın olduğunu sizlere göstermek istedim. Umarım siz de bu güzellikleri görmek ister ve diğer yazılarımı okuyarak bu dev gemilerle nerelere gidilebileceği ve cruise ile seyahatte nelere dikkat etmeniz gereken tavsiyelerime kulak verir, engin denizlere açılırsınız.

Teşekkür ederim.

H. Oğuz Esen  
hoguzesen@gmail.com

Diğer yazılarım için:
https://gezimanya.com/search/google/cruise%20ile?query=cruise%20ile&cx=012204194139286426402%3Anjvsxqbpmqo&cof=FORID%3A10&sitesearch

Etiketler

H. OĞUZ ESEN

Yazar Hakkında

H. OĞUZ ESEN

İş güç ve çoluk çocuk işlerini bitirdikten sonra emeklik günlerimi tadında geçirmek için, sıhhat ve akıl fikir yerinde iken gezmeyi seçenlerdenim.