Google+

Arama formu

GEMİYLE SEYAHAT ETMENİN AVANTAJLARI

Gemi seyahati yapmanın kuşkusuz en büyük avantajı kısıtlı zaman dilimi içerisinde birkaç ülkeyi ziyaret etme imkânı tanıması. Ziyaretler kısa ve hızlı olsa da limanına uğradığınız şehri tanıyabilmeniz için yeterince fırsat verecektir. Her gün yepyeni bir manzara gözlerinizin önüne serilirken özgürlük, eğlence, tatil ve huzur kelimelerine yeni anlamlar ekleyeceksiniz.

Gemi turlarıyla seyahatiniz boyunca; yemek, alışveriş, temizlik gibi günlük hayatın getirdiği zorunlulukları unutup dans, spor ve havuz aktiviteleriyle eğlenirken her gün yeni bir şehre uyanmanın tadına varacaksınız. Trafik stresinden ve korna seslerinden uzakta, mavi suların ahengiyle kıyıya vardığınızda dilerseniz rehberiniz eşliğinde dilerseniz de kendi başınıza veya ailenizle şehirlerin sokaklarını, yerel lezzetlerini ve tarihî mekânlarını keşfedebileceksiniz.

Konforlu bir yolculuk

Dünyayı keşfetmenin kolay yolu olan gemi turlarının en büyük avantajlarından biri de, bavul açma kapama derdinizin olmaması. Eğer hedefinizde birden fazla şehri ya da ülkeyi ziyaret etmek varsa, tek bir odaya yerleşecek olmanız, zamanınızı verimli kullanmanız açısından size büyük bir avantaj sağlayacak. Gemiye bindikten sonra bütün şehirlerde odanız hazır!

Gemi turu yapmak isteyenlerin kafasını en çok karıştıran sorulardan biri, geminin dalgalar yüzünden sallanıp sallanmadığı oluyor. Bu konuda hiç çekinmenize gerek yok, çünkü gemilerdeki hidrolik sistemler sayesinde sallanmalar minimuma iniyor. Ayrıca turların yapılacağı mevsimler ve rotalar da sallanma ihtimali göz önünde bulundurularak dikkatlice ayarlanıyor.

GEMİYLE SEYAHAT ETMENİN AVANTAJLARI

Minimum zamanda maksimum destinasyon

Gemi turlarıyla gerçekleştireceğiniz seyahatinizde; hangi turu satın almış olursanız olun, zamanınızı ne kadar verimli kullandığınıza inanamayacaksınız. Uçak, otobüs, tren veya şahsi aracınızla çıkacağınız yolculuklarda konfor, zaman ya da bütçenizden feragat etmeniz gerekecekken, gemi turlarıyla gerçekleştireceğiniz seferinizde huzurlu ama bir o kadar da keyifli bir tatilin olmazsa olmazlarını bir arada bulacaksınız. Farklı türde yiyecek, içecek ve ihtiyaçlarınızın her daim hazır olacağını bilmenin rahatlığı içerisinde seyahat edip oyun ve sinema salonlarının keyfini süreceksiniz.

Gemi turlarında takip edilecek rotadaki mesafelerin uzaklığına göre gemide vakit geçirme süreniz artacak. Gemiler o kadar büyük ve içlerinde yapılabilecek o kadar çok alternatif var ki seyahatiniz bittiğinde hala ziyaret edemediğiniz birçok oda ve eğlence alanı kalacağından emin olabilirsiniz. Kendi başınıza oluşturacağınız bir seyahat planında ulaşım, konaklama, yeme-içme ve eğlence masrafları tadınızı kaçırabilecekken, gemi turlarında hem ekonomik bir seyahatin tadını çıkarabilecek hem de yüzme havuzu, jakuzi, kütüphane, internet kafe, 4D sinema, Türk hamamı, spor merkezi ve masaj odalarının sunduğu olanaklardan gönlünüzce faydalanabileceksiniz. Üstelik tüm bu hizmetlerden gönül rahatlığıyla faydalanabilmeniz için gemilerde çocuk kulüpleri ve çocuk havuzları da bulunuyor. Çocuğunuz güvenli ve eğlenceli bir tatil geçirirken siz de bütün bir senenin yorgunluğunu atacak ve gökyüzünden doğrudan geminizin içine dolan güneş ışığıyla enerji depolayacaksınız.

Erken rezervasyon fırsatı

Gemilerde herkesin bütçesine ve zevkine uygun kabinler bulunuyor. Bu seçenekler arasından iç kabin, dış kabin veya balkonlu kabin seçebilirsiniz. Özellikle erken rezervasyon yaptırmanız durumunda avantajlı fiyatlardan faydalanabileceğinizi ve deniz gören kabinleri tercih etme şansına sahip olabileceğinizi de unutmamalısınız. Ailecek de katılabileceğiniz gemi turlarına tek başınıza da çıkabilir ve yeni insanlarla tanışıp keyifli bir seyahati anı defterinize ekleyebilirsiniz.
Pronto Tur’un avantajlı fiyat ve taksit olanaklarıyla seyahatseverlere sunduğu gemi turları arasında bulunan İskandinavya & Fiyort, Batı Akdeniz, Mauritius & Seyşeller, Avusturalya & Fiji Adaları, Batı Akdeniz, Arap Yarımadası, Kanarya Adaları, Batı Amerika, Avustralya & Fiji Adaları vb. turlarından birini tercih edebilirsiniz. Pronto Tour'un sunduğu en ucuz gemi turları fırsatları için burayı ziyaret edin.

Yeni yerler ve insanlar tanımanın mutluluğunu yaşayabilir ve imkânlarla dolu devasa geminin sunduğu olanakların önce hangisinden faydalanacağınıza karar verirken içeceğinizden bir yudum alıp eşi benzeri bulunmayan manzaranın keyfini sürebilirsiniz.

Gemi turlarının avantajlarını saymakla bitiremeyiz. Yine de tekrar etmekte fayda var; lüks kabinleriyle gemi turları konforlu bir tatil sunarken onlarca eğlence salonu, bar ve restoran ile de hem ruhunuza hem de midenize hitap edecek.  Minimum zamanda maksimum yer görmenizi ve içinizdeki gezgin kâşifi ortaya çıkarmanızı da sağlayacak olan bu gemilerde zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz bile. 

Etiketler