Google+

Arama formu

GEZGİNLERİ AYARTACAK 10 TL’DEN UCUZ 10 YILBAŞI HEDİYESİ

Bu yazı Gezimanya üyesi Pınar Bulut tarafından yazılmıştır. Yazılarınızı sitemizde yayınlamak isterseniz üye olabilirsiniz.

İşte yılın en en zor günleri geldi. Hem herkese hediye almak istiyorsunuz hem de yıl sonu olduğu için bütçeler malum. Herkesinki çok kalıcı olsun, işe yarasın, hem birazcık sizi anlatsın, kullandıkça hatırlatsın ama cüzdanı da fazla yormasın diyorsunuz. Ama bunların hepsini bir arada bulmak için çarşı-pazar gezmenize hiç gerek yok. Gezgin Kutubalığınız sizin için gitti gezdi buldu. Hem de hepsi bir arada, hemen köşedeki süpermarkette… (Sponsorum olmadığına göre marketin adını yazmıyorum, anlarsınız siz nasılsa)

1) Bu harika PVC kabartma haritalara sadece çocuklar değil, herkes bayılacak. Fiyatı yalnız 5,99 TL, asıldığı duvarın önünde yıl boyu uzun uzun durup hayaller kurmak bedava.

GEZGİNLERİ AYARTACAK 10 TL’DEN UCUZ 10 YILBAŞI HEDİYESİ

2) İşte gencecik dimağlarda kalıcı faydalar bırakacağım muhteşem bir eser. Küçük kardeşlerimiz şu dil olayını erken yaşta çözsün, sadece 4,5 TL’ye alacağınız bu hediye bir ömür unutulmaz olsun.

GEZGİNLERİ AYARTACAK 10 TL’DEN UCUZ 10 YILBAŞI HEDİYESİ-1

3) Bu silikon dipli dünya da her gezginin ihtiyacı olan 8 GB’lık USB. Üstelik yalnız 9,90 TL. Alacağınız kişinin belki vardır diye sakın endişelenmeyin. Flash diskin fazlası asla olmaz!

GEZGİNLERİ AYARTACAK 10 TL’DEN UCUZ 10 YILBAŞI HEDİYESİ-2

4) “Beni kör kuyularda merdivensiz bıraktın”, çok şükür ki yeni yılda süper bir ışıldak aldın.

GEZGİNLERİ AYARTACAK 10 TL’DEN UCUZ 10 YILBAŞI HEDİYESİ-3

5) Böyle bir mutfak önlüğüyle dünya mutfaklarından denemeler yapabilir, kahve molasında haritadan yer beğenebilirsiniz. Hediyesi 9,90 TL.

GEZGİNLERİ AYARTACAK 10 TL’DEN UCUZ 10 YILBAŞI HEDİYESİ-4

6) Yemeğe soğan doğramaya başka bir boyut kazandırın. Olaya subliminal mesaj katıyoruz. Artık hayaller mutfak tezgâhına yatırılacak, ortaya çıkan müthiş lezzete herkes bayılacak.

GEZGİNLERİ AYARTACAK 10 TL’DEN UCUZ 10 YILBAŞI HEDİYESİ-5

7) Çekirdekten gezgin yetiştiriyoruz. Bilinçaltı çalışıyoruz. Anne düt düt gidelim. Baba bana bilet al…

GEZGİNLERİ AYARTACAK 10 TL’DEN UCUZ 10 YILBAŞI HEDİYESİ-6

8) Peki, bu masa örtüsünde yemek yerken nasıl özlemez insan masmavi denizi, kumsalı, tatili… Siz konuyu bile açmayın, mesaj alınmıştır.

GEZGİNLERİ AYARTACAK 10 TL’DEN UCUZ 10 YILBAŞI HEDİYESİ-7

9) Sınır tanımaz gezginler için olmazsa olmazımız. Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun, sevdiğinizin sesini net duyabilmek imkânsız olmasın.

GEZGİNLERİ AYARTACAK 10 TL’DEN UCUZ 10 YILBAŞI HEDİYESİ-8

10) Yıl boyu elinizin altında, birlikte planlar yapabileceğiniz bu nefis gezi dergileri 10 TL bile değil. Yıllarca tekrar tekrar dönüp okunur.

GEZGİNLERİ AYARTACAK 10 TL’DEN UCUZ 10 YILBAŞI HEDİYESİ-9

11) Gerisi size kalmış. E bunu da mı ben söyleyeyim…

GEZGİNLERİ AYARTACAK 10 TL’DEN UCUZ 10 YILBAŞI HEDİYESİ-10


Pınar Bulut kullanıcısının resmi
Yazar Hakkında

Pınar Bulut

Gezmeye bahane arayan, sebep yoksa icat çıkartan, yol olmazsa gökyüzüne merdiven dayayan, sineğin yağını hesaplayıp sırf gezme olsun diye öküz altında buzağı arayanların sayfası. Öyle çok fazla ansiklopedik bilgi yok. (Bir Wikipedia değilim yani) Açık bir vizyonu, gizli bir misyonu var. Gizli görev şu; Ben gezdim sen de gez, sen gördün o da...