Seyahate Çıkmayı Sürekli Erteleyenlere

Hani o sürekli fotoğrafını görüp de bir türlü gidip görmediğiniz şehir var ya?
Hani o serinliğini televizyondan izlerken bile hissettiğiniz sular ve o sımsıcak plaj?
Hani sosyal medyada altına “Ben de orada olmak isterdim” yazdığınız fotoğraf karesindeki ihtişamlı meydan?
Hani o sürekli erteleyip durduğunuz seyahatiniz?
Hayal seyahatiniz sürekli sizi çağırıyor ve siz sürekli ertelemeye devam ediyorsunuz.

Bu sene yeni kararlar almak için yeni yılın başlamasını bekliyorsunuz değil mi? Bazı kararlar kolay uygulanabilirken, bazılarını hayata geçirmek için cesarete ihtiyacınız olduğunu hissediyorsunuz değil mi? Hatta bu cesaretin gelmesi için size motive etmesini umduğunuz hikayeleri okuyorsunuz.
Aslında herşey ufacık bir adım ile başlıyor. Ertelemeyin, cesaret edin. Cesaret edin ve gerçekleştirin!

Mesela işinizden sürekli şikayet ediyorsunuz. Ama değiştirmek için birşey yapmıyorsunuz. Herşey sizinle başlıyor. Yeni bir karar almak, evet cesaret istiyor. Ve belki farkında değilsiniz ama bu cesaret sizde fazlasıyla var.

Yıllardır gerçekleştirmek istediğimiz ama hep ertelediğimiz hayallerimiz vardır.  Yeni bir yıl, cesaret etmek ve dileklerimizi gerçekleştirmek için bir adım atmanın tam zamanı!

Ve yeni yılda sizi yüreklendirmek için Acer yepyeni ve eğlenceli bir uygulama başlattı. http://bit.ly/Acer-Cesaret-Ediyorum sayfasından ulaşabileceğiniz  ‘Acer-Cesaret Ediyorum’ uygulamasıyla, ister sizin için hazırlanan yeni yıl kararlarından birini seçebilir, ister kendi kararınızı yazabilirsiniz. Hobinizi işe dönüştürmek, kendi evinize çıkmak ya da farklı bir ülkeye taşınmak gibi hayallerinizi daha fazla ertelemeyin!

Mutlaka tereddüte düştüğünüz anlar olacaktır. Ya da “Acaba ertelesem mi?” dediğiniz anlar.  Acer, yıl içinde, belki tam da kararınızı unutmak üzere olduğunuzda, ev adresinize gelecek bir kartpostalla size yeni yıl kararınızı hatırlatılıyor ve sizi yıl boyunca hayalinizi gerçekleştirmek için motive ediyor. Ayrıca, kararlarını 1 yıllığına Acer’a emanet edenler arasından seçilecek 3 kişi de, Windows işletim sistemli Acer Aspire Switch 10 kazanma şansını yakalıyor.

Siz de hayatınıza renk katacak cesur kararlar almak için ‘Cesaret Ediyorum’’a katılın:  http://bit.ly/Acer-Cesaret-Ediyorum

Etiketler