Siz Tatile Giderken Köpeğiniz Nerede Kalacak?

Tatile çıkarken en büyük problemi hayatımızı paylaştığımız evcil hayvanlarımızda yaşıyoruz. Onlarla birlikte tatil programı oluşturmak her zaman mümkün değil. Peki ya yokluğumuzda rahatları bozulmadan alıştıkları düzende yaşamaları? Gelin şimdi bu ikinci olasılığı mümkün kılan hayvan otellerinden bahsedelim. 

Sevimli dostunuz için evinizdeki ortamı aratmayacak bir yer arıyorsanız, hayvan oteller ideal bir adres olacaktır. Büyük şehirlerde özellikle köpeklerin konaklayabileceği oteller mevcut. Geniş arazilere kurulu bu oteller hizmette de sınır tanımıyor. Bu sayede köpeğiniz siz yokken de keyifle vakit geçirebiliyor; dilediğince koşup oynuyor, yorulduğunda koltuklara serilip keyif yapabiliyor. Hatta müzik bile dinleyebiliyor! Köpeğiniz yalnız kalıp kafa dinlemeyi tercih ederse kendisine ayrılmış odada takılabiliyor. Köpeğinizin yemek ihtiyaçları sizin isteğinize göre hazırlanıyor. Kuaför hizmetleri veriliyor. Dahası ve belki de en önemlisi acil bir durum söz konusu olduğunda müdahale edilebilmesi için gerekli donanıma da sahipler. Anlayacağınız köpeğiniz 24 saat veterinerlerin kontrolü altında. 

Köpeklerin konaklayabileceği otellerde hizmetler bunlarla da sınırlı değil. Kimi oteller, evden otele, otelden eve servis hizmeti de veriyor. 
 

Etiketler