Google+

Arama formu

TÜRK GEZGİNİNDEN GÜZELLİK ALGINIZI DEĞİŞTİRECEK FOTOĞRAFLAR

Bu yazı Gezimanya üyesi ysnkrt tarafından yazılmıştır. Yazılarınızı sitemizde yayınlamak isterseniz üye olabilirsiniz.

Madagaskar ve Sri Lanka'ya eşiyle seyahat ederek kalem, boya kalemi, kırtasiye malzemeleri ve giyecek hediye ettikleri çocukların fotoğraflarını çekip kolajlayarak tek bir "yüz" haline getiren ve kendisine Instagram'da "menscapes" (kısaca insan manzaraları) ismini veren Türk gezginden tüm güzellik algınızı yerle bir edecek çok güzel bir proje.

"100 Kalem 1000 Gülüş" adı verilen çalışmada iki farklı ülkenin çocukları, kalem gibi kırtasiye malzemeleri hediye edilip gülümserken fotoğraflandı. Farklı fotoğrafların birleştirilerek tek bir çocuk gibi gözüktüğü fotoğraflar ilk başta yapısı bozuk yüzler gibi de gözükse ne kadar mutlu oldukları ortada.

Günümüzün güzellik anlayışıyla oynayan bu proje "gülme eylemini" sadece ağzımızla değil aynı zamanda gözlerimiz ve vücut dilimizle de yaptığımızı açıkça ortaya koyuyor.

Sonuç olarak rengi, dini, yaşı ve cinsiyeti karma bir şekilde ortaya konulan çocukları görmek bizi de gülümsetiyor. 

Kaynak: https://www.instagram.com/menscapes/

Galeri Fotoğraları:
TÜRK GEZGİNİNDEN GÜZELLİK ALGINIZI DEĞİŞTİRECEK FOTOĞRAFLARTÜRK GEZGİNİNDEN GÜZELLİK ALGINIZI DEĞİŞTİRECEK FOTOĞRAFLAR-1TÜRK GEZGİNİNDEN GÜZELLİK ALGINIZI DEĞİŞTİRECEK FOTOĞRAFLAR-2TÜRK GEZGİNİNDEN GÜZELLİK ALGINIZI DEĞİŞTİRECEK FOTOĞRAFLAR-3TÜRK GEZGİNİNDEN GÜZELLİK ALGINIZI DEĞİŞTİRECEK FOTOĞRAFLAR-4TÜRK GEZGİNİNDEN GÜZELLİK ALGINIZI DEĞİŞTİRECEK FOTOĞRAFLAR-5TÜRK GEZGİNİNDEN GÜZELLİK ALGINIZI DEĞİŞTİRECEK FOTOĞRAFLAR-6TÜRK GEZGİNİNDEN GÜZELLİK ALGINIZI DEĞİŞTİRECEK FOTOĞRAFLAR-7TÜRK GEZGİNİNDEN GÜZELLİK ALGINIZI DEĞİŞTİRECEK FOTOĞRAFLAR-8TÜRK GEZGİNİNDEN GÜZELLİK ALGINIZI DEĞİŞTİRECEK FOTOĞRAFLAR-9TÜRK GEZGİNİNDEN GÜZELLİK ALGINIZI DEĞİŞTİRECEK FOTOĞRAFLAR-10TÜRK GEZGİNİNDEN GÜZELLİK ALGINIZI DEĞİŞTİRECEK FOTOĞRAFLAR-11