Google+

Arama formu

Hannover'da Alışveriş

Hannover şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Central, quite room-close to metro(Messe/Hannover), Privatzimmer an der Messe, Apartment Messe, City Toplage güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Großzügiges Appartement nähe Hannover-Messe, Leonhardts Apartment - List, Schöne saubere 2-Zimmer-Wohnung für Messen oder sonstigen Zeiten. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Apartment World Ltd. Greater Hannover - room agency, Hotel-Restaurant Amadeus, Gästehaus Hahne gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Bed’nBudget Expo-Hostel Dorms, Bed’nBudget City-Hostel, Gästehaus Papusik tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Hannover aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Hannover'da Alışveriş
wikimedia.org


Hannover Turları

Alışveriş alanında Almanya’nın en başta gelen şehirlerinden olan Hannover’da hediyelik eşyadan giyime, geleneksel ürünlerden teknolojik ürünlere kadar her şeyi bulmak mümkündür. Hannover’in en önemli alışveriş noktaları; gıda ve günlük tüketim ürünlerinin satıldığı “Markthalle”, küçük büyük sayısız dükkanıyla “Weihnachtsmarkt”, kaliteli markaların yer aldığı “Bijou Brigitte”, büyük alışveriş merkezi “Ernst August Gallerie”, şehrin merkezindeki Kröpcke meydanında konumlananan alışveriş merkezleri “Galeria Kaufhof” ve “Karstadt”tır.

Hannover’da ayrıca her cumartesi günü Leine Nehri boyunca uzanan bit pazarı kurulur. 07.00 – 16.00 arasında kurulan pazarda elektronik ürünler, antikalar, kitaplar, giysiler gibi akla gelebilecek her türlü ürünü bulabilirsiniz.