Google+

Arama formu

Amerikan Mutfağı

Amerikan Mutfağı
blog.coxandkings.com

Los Angeles (Kaliforniya) şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Tropical Gardens, LAX Teresa B&B, Westchester Place güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Urban Eco Oasis, DTLA Presidential Suite, Cozy guest house. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Comfort Inn Near Old Town Pasadena in Eagle Rock CA, Trylon Hotel - Hollywood, Beverly Apartments gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz LA International, LArUSA, The Place Just To Sleep tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Los Angeles (Kaliforniya) aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Los Angeles’da Akdeniz mutfağından Çin mutfağına kadar bir çok lezzeti bulabilirsiniz. Ancak Amerika'nın genelinde olduğu gibi Los Angeles’da da hayat çok hızlı aktığından fast food kültürü hakimdir. . Bu nedenle hemen her köşe başında bir fast food dükkanına rastlamanız mümkündür. Malibu, Santa Monica, Venice... Los Angeles’ın tüm plajlarında bulunan büfelerden ayak üstü tost veya sosisli sandviç atıştırabilirsiniz. Elbette tek seçeneğiniz fast food mekanları değil, lüks ve keyfin hakim olduğu “Melekler Şehri”nde en hoş şekilde dizayn edilmiş kafeler ve restoranlar sizi bekliyor.

Popüler Restoranlar;

  • Bahşiş-Los Angeles’da bahşiş oldukça yaygındır. Çoğu şehre göre yüksek bir oran olan %15 ile %20 civarında bahşiş uygundur.

 
 


Los Angeles (Kaliforniya) Turları