Google+

Arama formu

Boston Festivalleri

Boston Festivalleri

Boston (Massachusetts) şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz SkyBlue Room with Private Bath, Rozzys Finest Room, Spacious Room near Subway güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Eco & Cruelty-Free Charlestown Home with Free Parking, Ultimate Two Bedroom Apartment in Back Bay, Boston, ~*Pet Friendly 30min to Downtown*~ THE BOSTONIAN. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Churchill Living Vesta Apartments, Boston Huge 1 BR Best Location (H2B), Boston Best One Bedroom Duplex (H2C) gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Bedrooms in Boston near to Fenway, Bedrooms near Fenway & Dowtown boston, Bedrooms Close to Downtown Boston tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Boston (Massachusetts) aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Öğrencilerin yoğunlukta olduğu Boston’da yıl içerisinde birçok festival düzenlenmektedir. Geleneksel etkinliklerin yanı sıra bağımsız eğlenceleriyle Boston’da tatiliniz boyunca renkli görüntülere denk gelebilirsiniz.

Boston Şarap Festivali: Ocak ayında gerçekleştirilir. Festivalde, gün boyunca farklı bölgelerin özel şarap tadımları yapılır ve eğlenceler düzenlenir.

Boston Uluslararası Film Festivali: Nisan ayında gerçekleştirilir. Uluslararası filmler gösterilir ve çeşitli aktiviteler gerçekleştirilir.

Harpoon Festivali: Mayıs ayında gerçekleştirilir. Şehirdeki müzik, eğlence ve bira festivalidir.

Salem Kültür Festivali: Temmuz ayında gerçekleşir. Festivalde çok kültürlü gösterimler ve yemek şenlikleri gerçekleşir.


Boston (Massachusetts) Turları