Google+

Arama formu

Hollywood Gece Hayatı

Hollywood Gece Hayatı
visitwesthollywood.com

Hollywood (Kaliforniya) şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Hollywood Holiday Home, Shore View Hotel, C y H Residences Costa. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz taft st, 2 br house, 3 br house gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz 670 Partial Ocean View Hollywood Beach, 484 City View Hollywood Beach, 437 Hotel Studio on the Hollywood Beach tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Hollywood (Kaliforniya) aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Hollywood’un gece hayatı bir başka güzeldir. Aslında çoğu kişiye göre Holywood en iyi akşamları yaşanmaktadır.  Eğlence mekânları genel olarak Sunset Strip’te yoğunlaşmıştır. Sunset Bulvarı üzerinde yer alan bar ve kulüpler gece geç saatlere kadar dolup taşmaktadır. Bunun dışında Vine Street’te eğlence hayatının yaşandığı önemli caddelerden biridir.

Sunset Bulvarı üzerinde ki “Cat & Fiddle” büyük ve otantik bir İngiliz pubıdır. Her zaman kalabalık olan bu mekânda İngiliz biraları ve gıdaları arasında kaliteli seçimler yapabilirsiniz. Bir bardak İngiliz birasının yaklaşık fiyatı 8$’civarıdır. Yanına dekor olarak verilen çerez gıdalar ise 5$ civarındadır. Bunun yanında Hollywood Bulvarı üzerinde bulunan “Cinespace” de güzel vakitler geçirebilirsiniz. Los Angeles ve Hollywood’ın en iyi barları arasında gösterilen bu yer, film temalı bir dans kulübüdür. Konsept olarak Kaliforniya mutfağından kaliteli bir yemek eşliğinde güzel bir filmi izlenen Cinespace’de tüm bunlar ortalama 70$ tutmaktadır. Tüm bunların yanında komedi barlar ve stand up gösterileri düzenleyen mekânlar Holywood’da büyük rağbet görmektedir.

Hollywood’da eğlence hayatı da pahalıdır. Bu yüzden mekân araştırması yapmak faydalı olacaktır.
 
Popüler Mekânlar:

  • Comedy Store
  • House of Blues Sunset Strip
  • Laugh Factory
  • The Abbey
  • Whiskey-a-Go-Go

Hollywood (Kaliforniya) Turları