Google+

Arama formu

Hollywood Mutfağı

Hollywood Mutfağı
gannett-cdn.com

Hollywood (Kaliforniya) şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Shore View Hotel, Hollywood Holiday Home, Downtown Hollywood Boutique Hotel. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz 2 br house, 3 br house, taft st gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz 670 Partial Ocean View Hollywood Beach, 654 City View Apartment Hollywood Beach, St Maurice Beach Inn tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Hollywood (Kaliforniya) aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Hollywood, Amerika mutfağının yanında dünyanın birçok mutfak kültüründen lezzetler sunan restoranlarla doludur. Her zevke göre bulabileceğiniz restoranlar ne yazık ki her bütçeye uygun değildir. Hollywood’da restoranlar genellikle Sunset Strip, Hollywood Bulvarı, Beverly Hills, West Hollywood ve Santa Monica Caddesi üzerinde yoğunlaşmıştır. Bu bölgelerde ki restoranların birçoğu pahalıdır. Daha uygun bir restoran alternatifi için Flarfex bölgesine gidebilir veya Sunset Strip’ te ki sokak satıcılarından enfes fast-food ürünlerini tadabilirsiniz. Veya La Brea’da 1939 yılından beri hizmet veren en ünlü sosisçiden sadece 2,50$’a doyabilirsiniz.

Hollywood’da kaliteli yemek yemek içinse Yamashiro’da harika Japon restoranlarında yaklaşık 40$’a sushi yiyebilir ya da Ivy’de yine aynı fiyatlara mükemmel bir balık deneyimi yaşayabilirsiniz.

Popüler Restoranlar:

  • Saddle Ranch Chop House
  • Carney's
  • Pink's Hot Dogs
  • Kitchen 24
  • Fig & Olive Melrose Place

 
HOLLYWOOD’TA BAHŞİŞ- Hollywood da bahşiş kültürünün olduğu bir şehirdir. Ödeyeceğiniz hesaba göre küçükte olsa bir bahşiş bırakabilirsiniz.


Hollywood (Kaliforniya) Turları